Hermes.

Es nekad par sevi neesmu uzskatījusi, ka esmu kritusi uz zīmoliem, jo parasti es izvēlos drēbes, apavus un aksesuārus, kas man tiešām patīk un man nav svarīgi, kur es to iegādājos vai ārzemēs vai tepat Latvijā vai arī internetā. Bet vienu gan es zinu – es esmu kritusi uz somiņām. Citi aizraujas ar kurpēm, zeķēm vai saulesbrillēm, bet es – ar somiņām. Un tieši tādēļ tūliņ taps raksts par manu vismīļāko somiņu Hermes Birkin Bag. Man tādas nav, bet tas ir mans sapnis tādu iegādāties, jo šīs somas cena nav no lētajām. Šīs somas sākotnējā cena ir 7500 dolāru, bet tā var sasniegt pat piecciparu un sešciparu skaitli. Somiņas cena ir atkarīga no materiāla, kādu vēlas. Iespējams pasūtīt strausādas un par krokodilādas somiņas. Zināms, ka šīs somiņas izgatavo uz speciālu pasūtījumu un uz to rindā pat iespējams gaidīt 2 gadus.

Kas tad vispār ir Hermes Birkin Bag?

Hermes Birkin Bag ir zīmola Hermes radīta somiņa, kuras nosaukums tapis pateicoties dziedātājai un aktrisei Džeinai Birkinai. Šī somiņa jau ļoti agri izpelnījās lielu uzmanību Holivudas zvaigžņu aprindās. Kā ļoti lielas Hermes somiņu kolekcionāres uzskatāmas Viktorija Bekhema un Kima Kardašjana.

Kima Kardašjana ar vienu no savām Hermes somiņām. Viņai ir tādas melnā, violetā, dzeltenā, zaļā, zilā, brūnā, tumši brūnā un vēl daudzās krāsās.

Viktorija Bekhema ar zaļo Hermes Birkin somiņu. Arī Viktorijai tāpat kā Kimai šīs somiņas ir visās varavīksnes krāsās un tiek lēsts, ka Viktorijas Hermes somiņu kolekcijas vērtība ir 2 miljoni dolāru.

Par strausādas rozā somiņu Viktorija samaksājusi 63 000 dolāru.

Tikpat daudz viņa iztērējusi arī, iegādājoties melnu, spīdīgu krokodilādas Birkin somu.

Savukārt futbolists Deivids Bekhems sieviņai reiz uzdāvinājis ekskluzīvu Hermes Birkin modeli par 122 000 ASV dolāru.

Mūsdienās ļoti bieži Hermes somām veic pakaļdarinājumus, bet manuprāt, katra meitene un sieviete būtu pelnījusi īsto Hermes somiņu, jo šī somiņa kalpos visu mūžu, jo tā ir no dabīgās ādas. Iegādājoties Hermes Birkin Bag lielu uzmanību pievērs somas kvalitātei – vai tā ir no īstās ādas un arī vai ir iegravēts Hermes gan pie atslēdziņas, gan arī jostiņai apkārt.

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: