J’s Everyday Fashion.

Atkal rakājoties pa internetu atradu kaut ko ļoti interesantu. Meitene, kas iedvesmojoties no zīmolu apģērbiem un dārgajām drēbēm ir izveidosi savu mājaslapu, kurā piedāvā iegādāties līdzīgas drēbes par sapratīgām cenām. Šī meitene dārgajiem apģērbiem piemeklē lētus, bet tajā pašā laikā tikpat skaistus un elegantus tērpus. Un ne tikai šajā mājaslapā tu uzzināsi arī daudz stila padomus un jaunas idejas apģērbu kombinācijām.

Te būs mājaslapa > http://www.jseverydayfashion.com/

Šeit lejā atradīsi trīs manus mīļākos komplektus.

1. Gluži kā Gvineta Paltrova! Šis komplekts ir ļoti ērts un arī ļoti aktuāls tieši šobrīd. Kurpes būs ērtas, jo tām ir platforma, bet vakarā, ja vēlēsies doties uz kādu ballīti, tad droši džinsenes varēsi nomainīt pret kādu vasarīgu kleitiņu un virsū uzvelkot balto žaketīti. Izskatīsies lieliski!

2. Šajā komplektā apvienotas divas šīs vasaras aktualitātes – spilgtie svārki un pumpainā blūze. Šis komplekts būs ļoti ērts un parocīgs, kurpes var izvēlēties arī ērtākas, piemēram, kā iepriekšējā komplektā – uz platformas. Noteikti piemeklē arī aksesuārus. Izvēlies jostiņu, jo tā vēl vairāk izcels tavus gurnus!

3. Lielisks komplekts ikdienas gaitām. Ērtas sandales, kas nenogurdinās tavas kājas pat pēc garas dienas. Uzdrīksties un izvēlies tādu pašu komplektu kā supermodele Aleksandra Ambrosio. Ja kļūs karsti, droši varēsi novilkt jaciņu, bet ja tomēr kļūs aukstāks, tad droši džinsa šortu vietā vari izvēlēties džinsenes.

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: