Skaisti mati tieši tev.

Izdomāju, ka vajadzētu uztaisīt šeit ierakstiņu par matiem – par frizūrām un par to, kas kurai meitenei labāk piestāv. Bet tieši šis rakstiņš attieksies uz garo matu cirtu īpašniecēm un tām top trīs frizūrām, kuras, manuprāt, viņām izskatīsies vienkārši lieliski!

Mati – tā ir mūsu skaistākā rota un katrai meitenei ar saviem matiem būtu jālepojas, jo nevienai meitenei pasaulē nav tādi mati kā tev. Kā jau zināms, citi piedzimst ar īsiem matiem, citi ar gariem, bet citi varbūt bez matiem, bet tas nav šķērslis, lai katra meitene, kas vēlas rūpēties par saviem matiem, tos uzlabotu un padarītu vēl labākus. Mūsdienas jau ir pieejami dažādi matu uzlabošanas līdzekļi sākot ar šampūniem un balzāmiem un beidzot ar matu pieaudzēšanu. Bet par matu kopšanu parunāsim citreiz, šoreiz pievērsīšu tavu uzmanību dažādiem matu sakārtojumiem.

1. Klasika. Iztaisnoti un izlaisti gari mati. Ar šādu matu sakārtojumu tu nekad nenošausi garām, jo tas no modes nav izgājis nekad. Vienalga kādā krāsā ir tavi mati vai blondi vai brūni, izvēloties šo matu sakārtojumu tu izskatīties satriecoši. Un pietam šis matu sakārtojums piestāvēs visām meitenēm, arī tām, kurām nav gari mati. (Attēlā Penelope Krūza)

2. Interesanti. Šis matu sakārtojums ļoti līdzinās pirmajam, bet tomēr šeit ir viena atšķirība. Mati tieši tāpat ir iztaisnoti, izlaisti, bet augšpusē tie ir savākti un izskatās, ka ir izveidota maza cope. Šī cope ļoti labi piestāvēs tām matu īpašniecēm, kuras vēlas, lai mati izskatītos biezāki un kuplāki un tieši šo efektu šī cope panāk. (Attēlā Kloja Kardašjana)

3. Lieliski. Viegli ielokoti mati un matu cirtas, kas karājas pār pleciem piešķirs tev tādu kā koķetīgumu un tu izskatīsies lieliski. Bet lai ilgāk saglabātu šīs lokas, tad droši pirms dodoties ārā no mājas, iepūt matos matu laku un tad šis efekts par gaisīgajām matu cirtām saglabāsies ilgāk. (Attēlā Bejonsī)

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: