Veselīgs dzīvesveids.

Izdomāju, ka vajadzētu paturpināt tēmu par veselīgu dzīvesveidu un veselīgu uzturu. Manuprāt, šī tēma mūsdienās ir ļoti svarīga, jo mēs ikdienā ļoti maz pievēršam uzmanību, ko mēs lietojam uzturā. Arī es cenšos ēst veselīgi un piekopt veselīgu dzīvesveidu. Ikdienā uzturā es cenšos lietot daudz augļu un dārzeņu, bet pa vakariem izvēlos vienu no kardiotreniņiem – skriešana vai soļošana. Šo veselīgo dzīvesveidu sāku piekopt tikai pēdējās nedēļas, jo sapratu, ka kaut kas ir jāmaina manā uzturā. Tad nu tagad ļoti daudz uzturā lietoju augļus un dārzeņus, dzeru daudz ūdens. Pārliecinājos par to, ka no visa veselīgā arī var ļoti garšīgi paēst. Piemēram, esmu ļoti iecienījusi tvaicētus dārzeņus, dažādas zupas un krēmzupas un vēl daudz ko veselīgu un garšīgu.

Vari eksperimentēt arī ar visdažādākajiem produktiem, piemēram, viens spilgts piemērs, kas man nāk prātā ir melone ar garnelēm, šo kombināciju vēl neesmu ēdusi, bet man pazīstama meitene teica, ka garšo ļoti labi.

Un pie tam vasara ir ogu laiks, kad viss dārzs ir pilns ar avenēm un zemenēm un mežs ar mellenēm un dzērvenēm un arī šīs visas ogas ir ļoti veselīgas un nepieciešamas tavam organismam.

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: