Žaketes.

Tā kā lēnām tuvojas rudens un lēnām arī jāsāk domāt par to, ka jāmaina īsās vasaras kleitas pret kaut ko siltāku, tapa mans rakstiņš par vienu no, manuprāt, labākajiem un praktiskākajiem apģērba gabaliem – žaketi. Žaketei, manuprāt, jābūt jebkuras sievietes garderobē, jo žaketi var vilkt gandrīz jebkurā gadalaikā un mēnesī. Žaketes lieliski varēsi kombinēt pie īsām vasaras kleitām, lai kaut nedaudz sasildītos aukstos vasaras vakaros. Tāpat žaketi varēsi valkāt arī aukstākos rudens mēnešos, apakšā pavelkot kādu siltāku džemperi. Arī ziemā vari valkāt žaketi, bet pavasaris ir tas laiks, kad izvēlies žaketes vistrakākajos toņos. Tad nu šeit mazs ieskats žaketēs!

Kima Kardašjana izvēlas spilgtu oranžas krāsas jaciņu, bet tā izskatās pēc žaketes. Arī žaketēm ir dažādi piegriezumi, tādēļ nebaidies, ja ieraugi žaketi, kas izskatās pēc jaciņas. To visu taču var sakombinēt.

Eva Longorija izvēlas sulīgas dzeltenas krāsas žaketi, apakšā pavelkot parastu baltu krekliņu. Vai neizskatās vienkārši lieliski? Jo viss skaistais jau ir taču vienkāršais.

Kima Kardašjana izvēlas spilgti rozā krāsas žaketi. Šī žakete lieliski papildina visu koptēlu, jo viss pārējais ir melnā krāsā un šī žakete ir kā akcents visam šim apģērbu komplektam.

Rihanna izvēlas arī tik ļoti aktuālo dzeltenas krāsas žaketi, bet tikai ar nedaudz savādāku piegriezumu un izšuvumiem, kas atrodas gan roku daļā, gan apkakles daļā un tie ļoti papildina kopējo žaketes tēlu.

Mailija Sairusa izvēlas sarkanas krāsa žaketi, kas lieliski izskatās kopā ar skinny jeans un laiviņām. Ērts apģērbu komplekts garai dienai. Tu jutīsies ērti un arī izskatīsies satriecoši!

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: