Kima Kardašjana: baltās kleitas.

Tā kā viena no manām stila ikonām ir Kima Kardašjana, tad es cenšos sekot līdzi, ko viņa valkā. Ja dažus rakstiņus atpakaļ atradi bildes un aprakstus par to, kā viņa ģērbjas ikdienā, tad šeit tu atradīsi to, kā viņa izskatās baltās kleitās.

Kāpēc tieši baltā kleita? Manuprāt, baltais ir vienmēr bijis, ir un būs aktuāla krāsa. Baltā krāsa simbolizē tīrību un šķīstību, tieši tādēļ esmu izvēlējusies kleitas baltos toņos.

Balta, apspīlēta kleita, kas noteikti izceļ Kimas auguma aprises. Šī kleita izskatās ļoti vienkārši, bet tajā pašā laikā ļoti eleganti. Lieliska aksesuāru un kurpju izvēle.

Lieliska kleita. Tā ir apspīlēta, bet tajā paša laikā ir līdz celim un ar garām rokām, kas nozīmē, ka tā ir ļoti klasiska. Pie kleitas lieliski izskatās gan bēšīgās kurpes, gan bēšīgā clutch somiņa.

Gara, eleganta un vienas rokas atsedzoša kleita. Kima izskatās vienkārši satriecoši. Lai vēl vairāk akcentētu kleitu, viņas mati ir saņemti copē un viņa ir izvēlējusies ļoti skaistus un elegantus riņķu auskarus.

Līdzīgi kā iepriekšējā kleita, arī šī kleita atsedz vienu roku. Kleita ir apspīlēta un izceļ Kimas auguma aprises. Lieliska un saskaņota kaklarotas un apavu izvēle.

Copē saņemtie mati, lieliski pievērš skatu elegantajai kleitai. Ļoti patīk šī kurpes, kas ir izvēlētas. Un vēl ļoti interesantu iespaidu atstāj kleitas roku daļa, kas ir izrotāta ar spīdumiņiem.

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: