Jaunā Mulberry soma.

Pirms dažiem mēnešiem Mulberry modes skatē, kur tika izrādīta 2013.gada pavasara kolekcija, savu pirmo uznācienu pieredzēja Mulberry Willow Tote somiņa. Šī somiņa nav tāda, kā visas pārējās šīs firmas somiņas, jo šī somiņa sastāv no divām daļām – clutch somiņas un iepirkšanās somiņas. Lai noņemtu clutch somiņu no ietilpīgās iepirkšanās somas, tai tikai vienkārši ir jāattaisa rāvējslēdzējs un tad tu pati varēsi izvēlēties, kuru somiņu vilkt.

Mulberry Spring 2013 Handbags (18)

Šī soma patiešām ir ļoti universāla, jo to var izmantot ne tikai kā clutch somiņu, lai dotos uz kādu ballīti, bet arī kā ietilpīgu somu dodoties  uz darbu. Izvēloties šo somiņu, to cilvēki noteikti ievēros, jo šāda veida somiņa, kas ietver un apvieno sevī divas somiņas, patiešām ir pirmais šāda veida izgudrojums. Šī somiņa tika izgudrota, lai domātu par tādām sievietēm, kas tiešām ir ļoti aizņemtas un viņām tiešām nav laika, lai piedomātu pie katras apģērba detaļas, tādēļ arī, lai atvieglotu šo sieviešu dzīvi tika izdomātu somiņa gan ikdienas gaitām, gan vakara pasākumiem.

Somiņa pieejama četros toņos un šī soma būs pieejama februārī, kad Mulberry zīmols izliks pārdošanās šīs universālās somas. Pagaidām šīs somiņas cena nav zināma.

Kate Moss carries the Mulberry Willow Tote

Pagaidām vienīgais cilvēks, kas savā īpašumā ir ieguvis šo Mulberry Willow Tote somiņu, ir angļu izcelsmes modele Keita Mosa. Viņas somiņa krāsas ziņā atšķiras no tām somiņām, ko redzējām skatē. Man šī somiņa ļoti patīk, tādēļ, ka tā ne tikai ir ļoti universāla, bet arī tāpēc, ka tā ir ļoti klasiska – melnā krāsā. Un pie tam lakādas. To neapšaubāmi novērtēs cilvēki tev apkārt!

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: