Pavasaris tuvojas!

Ir tikai janvāra mēnesis, bet modes dizaineri ir laiduši klajā jau pavasara un vasaras kolekcijas. Tas ir pašsaprotami, ka tas notiek tik ātri, jo produktiem jau laicīgi jāieinteresē pircējs un neapšaubāmi katram no mums jābūt lietas kursā par to, kas būs aktuāls nākamajā sezonā.

Neapšaubāmi, ka pavasarī un vasarā aktuālas ir krāsas. Jo spilgtākas un pamanāmākas – jo labāk! Un arī šajā ziņā vadošie kurpju dizaineri nav kļūdījušies radot savas kolekcijas. 2013.gada pavasara un vasaras sezonā visu noteiks krāsas!

charlotte-olympia-serena-sandal-shop

charlotte-olympia-serena-platform-sandal

Sarkanais tonis ir ne tikai aktuāls pavasara/vasaras sezonā, bet tas arī ir ļoti sievišķīgs. Nebaidies no šiem papēžiem, jo tie būs ļoti ērti tādēļ, ka šīm kurpēm ir diezgan iespaidīga platforma un tas nozīmē, ka tavas kājas ne tikai izskatīsies supergaras, bet arī tām būs ļoti ērti.

Charlotte-Olympia-Cruise-2013-Serena-sandal

Šīs Charlotte Olympia Serena kurpes ir pieejamas ne tikai sarkanā tonī, bet arī debeszilā, leoparda raksta un krāsainā tonī. Viena kurpju pāra cena ir $ 945 jeb 508 Ls

Kurpes iespējams iegādāties: šeit

casadei-suede-ankle-strap-pump-january-2013

casadei-suede-pump-ankle-strap-shop

Kā gan man patīk šis debesszilais tonis! Šī kurpes ir ne tikai pavasara/vasaras modes aktualitāte krāsas ziņā, bet arī šo kurpju dizains ir ļoti interesants – smails purniņš un papēdis, un arī siksniņa ap potīti. To novērtēs ikviens!

casadei-ankle-strap-pump-shop-january-2013

Casadei Ankle-Strap kurpes pieejamas gan klasiski melnā tonī, gaiši bēšīgā tonī un arī piesātināti sarkanīgā tonī. Viena kurpju pāra cena ir $ 820 jeb 441 Ls

Kurpes iespējams iegādāties: šeit

sergio-rossi-pink-suede-pointed-pump-december-2012

Sergio-Rossi-pink-suede-pump-Spring-2013

Sulīgi rozā tonis man asociējas ar košu lūpukrāsu. Un tagad tu pavisam droši šīs kurpes varēsi saskaņot ar lūpu toni. Nebaidies riskēt izvēloties šīs kurpes, jo tās patiešām atsvaidzinās visu tavu kopējo tēlu.

Sergio-Rossi-suede-pump

Arī visi pārējie toņi Sergio Rossi Pointed Toe kurpju pāri ir pieejami ļoti spilgti un piesātināti – zilais, oranžais un zilizaļais. Viena pāra kurpju pāra cena ir $ 540 jeb 290 Ls

Kurpes iespējams iegādāties: šeit

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: