Half-moon stila nadziņi.

Neapšaubāmi, ka mūsu rokām vienmēr jāizskatās koptām un tādiem pašiem jābūt arī mūsu nagiem. Tādēļ viss ir tavās rokās, jo tikai no tevis ir atkarīgs tas, kā tie izskatīsies. Vienalga – vai tev tie nav nolakoti, vai arī tieši otrādi – ir! Vienmēr seko līdzi tam, lai tavi nagi būtu ne tikai skaisti, bet arī veselīgi. Viens no veselīgu nagu padomiem ir – nelako nagus ļoti bieži. Ļauj tiem nedaudz atpūsties no krāsas un atstāj tos savā dabiskajā krāsā.

Bet nu laiks ķerties tam, par ko īsti ir šis rakstiņš. Jau pirms dažiem mēnešiem rakstīja par tik aktuālajiem half-moon stila nadziņiem (pusmēness formas nadziņi) un tie līdz pat šim brīdim ir ļoti aktuāli, tādēļ gribēju pievērst uzmanību vieniem šāda stila nadziņiem, kas man ļoti iekrita acīs. Un ja izvēlēsies šāda veida nadziņus, tas pavisam noteikti apkārtējie to ievēros, jo tas ir kaut kas pavisam pretējs pierastajam un klasiskajam franču manikīram. Tādēļ ieskaties!

Holiday nail

Pavisam vienkārši, bet tomēr stilīgi! Nagi ir tāda paša garuma, bet pirms sāc veidot sev manikīru atceries, ka no sākuma visiem nagiem izveido vienādu formu, jo ja tu to neizdarīsi, tas tas būs ļoti pamanāmi un pavisam noteikti no skaistā manikīra nekas skaists nesanāks. No sākuma izveido pusmēnesi apakšējā naga daļā ar spīdumu palīdzību un pielīmē tos ar speciālo spīdumu līmi. Kad spīdumi pielipuši pie naga, tad lako nagus, bet atceries, ka tas jādara ļoti uzmanīgi! Ļauj nagu lakai nožūt un lūk – tu esi ieguvusi aktuālos half-moon stila nadziņus!

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: