2013.gada Golden Globes apbalvošanas ceremonija.

Šo svētdien, 13. janvārī, notika prestižā Golden Globes apbalvošanas ceremonija, kurā tika pasniegtas balvas labākajiem aktieriem kopumā 25 dažādās nominācijās. Neskatoties uz to, ka balvas tika pasniegtas par izciliem nopelniem aktieriem, šo pasākumu apmeklēja ne tikai aktieri, bet arī dziedātāji un vēl daudz dažādu slavenību un ievērojamu cilvēku. Arī es dažreiz pasekoju līdzi tam, ko gan slavenības šai nozīmīgajā vakarā ir izvēlējušās vilkt mugurā, tādēļ arī šis rakstiņš būs veltīts, manuprāt, vieniem no skaistākajiem Golden Globes 2013 tērpiem.

Viens no maniem favorītiem ir Dženiferas Lopezas izvēle! Lieliska kleita no Zuhair Murad 2013.gada pavasara kolekcija, kas lieliski izceļ Dženiferas skaisto augumu, jo galu galā viņa taču ir 43! Kopējo tēlu lieliski papildināja gan miesas krāsas Christian Louboutin Pigalle augstpapēžu kurpes, gan arī Jimmy Choo Cosmo cluch somiņa.

Džesikas Albas izvēle arī bijusi ļoti veiksmīga! Šī nektāru krāsas Oscar de la Renta kleita no 2013.gada nogales kolekcijas ir kā radīta Džesikai. Ne tikai šis tonis piestāv viņai, bet šķiet, ka šī kleita ir šūta tieši viņai, jo viņai tā der kā uzlieta. Kājās Džesika izvēlējās vilkt Jimmy Choo Kalpa
augstpapēžu kurpes un Roger Vivier clutch somiņu. Bet tomēr visdārgākais, ka Džesikai bija mugurā bija Mrs. Winston by Harry Winston dimantu kaklarota, kuras vērtība sasniedz 5,8 miljonus dolāru.

Klasika – melnais un mežģīnes! Ar to pilnīgi noteikti nekad nevar nošaut greizi un to lieliski zina arī Eva Longorija, kas uz šo pasākumu izvēlējās vilkt Emilio Pucci kleitu, kas lieliski izcēla Evas garās un slaidās kājas, Yves Saint Laurent clutch somiņu, kā arī melnas Charlotte Olympia Daphne kurpes, kas lieliski izskatījās kopā ar kleitu. Vēl lielu plusu visam Evas kopējam veidolam deva Evas brūnās kājas, kas veidoja lielisku kontrastu ar kleitu.

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: