2013.gada Grammy balvu pasniegšanas ceremonija.

Pēdējā laikā ļoti bieži sekoju līdzi slavenību tērpiem svinīgos pasākumos. Ja pirms neilga laiciņa rakstīju par Golden Globes, tad šodien rakstu par vienu no visprestižākajām balvām mūzikā – Grammy, kas notika šo svētdien, 10.februārī, Losandžlosā. Manuprāt, ir ļoti interesanti pavērot, ko gan sabiedrībā atpazīstami cilvēki ir vilkuši mugurā, jo no tā var spriest kāda ir cilvēka gaume un cik labi vai ne tik labi orientējas modes pasaulē. Bet kā citas reizes, tā arī šodien, esmu apkopojusi trīs savus mīļākos tērpus no 2013.gada Grammy balvu pasniegšanas ceremonijas.

Viena no manām absolūtajām favorītēm ir Rihanna šajā sarkanajā kleitā no Alaïa Couture. Šai kleita ir gara šlepe, kas nozīmē to, ka šī kleita velkas pa zemi. Daudzi modes mākslinieki ir ieteikuši izvairīties no sarkanās krāsas, kad ir sarkanais paklājs, jo tad šķiet, ka sarkanais paklājs it kā apēd kleitu, bet šajā gadījumā gan nerodas tāds iespaids. Rihanna izvēlējās arī pavisam vienkāršas un elegantas rotas no Neil Lane un kājass viņa izvēlējās tērpt Manolo Blahnik Chaos sarkanās elegantās augstpapēžu kurpēs. Pavisam vienkārši, bet tomēr šiki!

Beyonce ir vienīgā sieviete, kas jebkad uz Grammy balvu pasniegšanas ceremoniju izvēlējusies uzvilkt bikškostīmu. Un vai viņai tas piestāv? Neapšaubāmi. Viņa ar šo balto un melno bikškostīmu no Osman pierāda, ka nav obligāti jāvelk kleita, lai uz sarkanā paklāja izskatītos nevainojami. Kājās Beyonce bija Jimmy Choo Kalpa kurpes, bet rokās viņa nesa kristāliņiem rotātu somiņu no Swarovski. Lielisku akcentu visam koptēlam piešķir koši sarkanās lūpas. Klasiski, bet tomēr moderni!

Klasiskais melnais apvienojumā ar ģeometriskiem izgriezumiem – tas noteikti ir Kellijas Roulendas trumpis. Izvēloties šo kleitu no Georges Chakra 2013.gada pavasara kolekcijas, viņa noteikti atstāja iespaidu uz katru. Šajā kleitā Kellija nodemonstrēja savu lielisko figūru un arī garās kājas. Tā kā lielākais uzsvars tika likts uz kleitu, tad arī aksesuārā ziņā Kellija bija ļoti vienkārša – tikai un vienīgi auskari. Arī mati saņemti augšā, kas nozīmē, ka galvenais ir kleita. Pavisam moderns, bet tomēr klasisks piemērs sarkanajam paklājam!

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: