Apģērba idejas Valentīndienai!

Jau rītdien – 14.februārī ir vispasaules mīlētāju diena jeb Valentīndiena. Kā jau katru gadu, varbūt arī šogad esi izdomājusi to pavadīt romantiskā gaisotnē, tieši tādēļ es esmu šeit, lai tev palīdzētu. Kā jau zini, Valentīndienas tematika ir sarkani toņi un sirsniņas, kā arī romantiskas filmas un sarkanas rozes, bet šoreiz par to ne. Ja vien esi iegriezusies šeit, tad ir īstais laiks, lai tevi iepazīstinātu ar dažām idejām neaizmirstamai Valentīndienai.

Long Sleeve Sparkle Dress

Lieliska kleita Valentīndienai. Šajā kleitā apvienotas divas šīs sezonas aktualitātes – tumši sarkanis jeb bordo tonis un spīdumi. Nebaidies uzdrošināties un izvēlies šādu kleitu! (kleita no Oasis)

Crepe Peplum Top

Arī šis tops ir viena no sezonas aktualitātēm, jo tas ir šobrīd tik ļoti aktuālais peplum stila tops. Arī krāsa ir ļoti aktuāla Valentīndienai, un turklāt šo topu varēsi vilkt kopā gan ar zīmuļsvārkiem, gan klasiski melnām biksēm. (tops no Oasis)

Metal Edge Structured Clutch

Kurai meitenei gan nav clutch somiņa, bet šādā sulīgi sarkanā tonī diez vai. Šī somiņa lieliski izskatīsies kopā ar elegantu kleitu, gan arī klasiskiem svārkiem. (soma no Oasis)

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: