Kellija Roulenda: melns un balts.

Tā kā pavasaris ir klāt un slavenības arvien biežāk eksperimentē ar apģērbiem, aksesuāriem un daudz ko citu, tad gribēju sev sniegt mazu ieskatu tajā, kā dziedātāja Kellija Roulenda biju saposusies, dodoties uz kādu saviesīgu pasākumu Ņujorkā. Man atliek tikai piebilst to, ka viņa nesekoja līdz modes tendencēm un neizvēlējās košus un pavasarīgus toņus – tieši otrādi Kellija bija izvēlējusies klasisku baltas un melnas krāsas bikškostīmu.

Kelly-Rowland's-Courvoisier's-Courvoisiology-Event-Black-Button-Down,-La-Perla-Bra,-Tom-Ford-Bowtie,-and-Rachel-Zoe-Tuxedo-Pants

Kellija zina savus trumpjus. Tie ir viņas garās un slaidās kājas, ar kurām viņa neapšaubāmi var lepoties un tumšā ādas krāsa, kas arī piedod ļoti svarīgu nozīmi sievietes kopējam tēlam. Pat daži modes dizaineri izskata, ka iedegums ir pats labākais aksesuārs kāds vien sievietei var būt. Bet atgriežoties pie Kellijas izvēles, ļoti laba izvēle ir baltās bikses ar augsto jostas vietu un platajiem galiem, kas aizsedz Kellijas kurpes. Atgādināšu, ka izvēloties šāda veida bikses, tev ir jābūt ļoti uzmanīgai, jo šādas bikses neglaimo katrai figūrai. Ja tev ir plati gurni, tad ar šo bikšu palīdzību tu tos nomaskēti un padarīsi šaurākus. Bet ja tev ir īsas kājas, tad ieteiktu tev neizvēlēties šādas bikses, jo tādā veidā tu vēl vairāk uzsvērsi to īsumu. Un visbeidzot blūze ar ļoti sievišķīgu dekoltē, kas ir lieliski piemērota ikdienas gaitām, gan dodoties uz kādu saviesīgu pasākumu.

Kellijai mugurā:

SAINT LAURENT Black Patent Leather Janis T-Strap D'Orsay Pumps

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: