Jimmy Choo: Dream kurpes.

Pēdējā laikā ļoti bieži skatos uz kurpēm, tas laikam saistīts ar pavasari, jo beidzot var tās vilkt. Ļoti interesanti ir pavērot, kādas kurpes izvēlas slavenības un kā tās izskatās. Varu pavisam droši teikt, ka kurpes ir jāizvēlas ļoti kārtīgi un kurpju iepirkšanās procesam jāpievērš liela uzmanība, jo galu galā kurpes ir katras meitenes un sievietes svarīga sastāvdaļa. Centies izvēlēties dārgākas, bet kvalitatīvākas kurpes, jo tad tev tās kalpos patiešām ilgi. Bet tagad tevi iepazīstināšu ar pasaules slavenā  zīmola Jimmy Choo Dream kurpēm.

Šīs kurpes ir no jaunākās Jimmy Choo kolekcijas. Kurpes ir ļoti modernas un tās tavās kājās izskatīsies ļoti skaisti un eleganti. Kurpes ir čūskādas rakstā un ir apsienamas ap potīti, kas pagarina kāju garumu. Šīs kurpes varēsi vilkt uz saviesīgu pasākumu kopā ar kleitu vai svārkiem, tiesa gan, ka pie biksēm šīs kurpes neizskatīsies tik efektīvi kā pie svārkiem vai kleitas, bet tomēr tikai tu pati vari izlemt, kur vilkt šī interesantās kurpes. Arī šo kurpju papēdis nav diezko augsts, tādēļ tajās tava kāja jutīsies ērti un komfortabli. (Jimmy Choo kurpes)

Viena no mūsdienu modes ikonām Olīvija Palermo ir uzvilkusi šīs kurpes dodoties uz saviesīgu pasākumu. Koši dzeltenās krāsas kleita lieliski saskan kopā ar šīm kurpēm. Un šis ir pierādījums tam, ka ne vienmēr ir jāsaskaņo tērps ar apaviem. Tu vari izskatīties pavisam eleganti un moderni, izvēloties košas krāsas tērpu un kurpes, kas nepavisam nav tērpa krāsā. Tas liecinās par tavu pašpārliecinātību un to noteikti var redzēt Olīvijas sejā.

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: