Kloja Kardašjana: dzeltenā Hermes Birkin soma.

Man šķiet, ka katrai Kardašjanu ģimenes sievietei ir vismaz piecas somas no Hermes zīmola. Šis franču zīmols ir guvis lielu popularitāti ne tikai slavenību, bet arī parastu cilvēku vidū. Hermes piedāvā ne tikai augstas klases kvalitātes somas, bet arī rokassprādzes, lakatus un pat apavus. Tikai atliek piebilst, ka cenas nav no tām draudzīgajām, bet tomēr šis ir ļoti prestižs zīmols un tā kvalitāte ir pierādīta, tādēļ visi Hermes zīmola produkti tev kalpos visu mūžu. Bet šodien es tevi gribu iepazīstināt ar Hermes Birkin somu sulīgi dzeltenā tonī!

Hermer Birkin soma ir ļoti vienkārša, bet tajā pašā laikā nelielu modernismu piedod košā krāsa, kas pavisam noteikti būs aktuāla viso šo sezonu. Šo somu varēsi vilkt gan dodoties uz pludmali, gan apmeklējot kādu saviesīgu pasākumu. Un nebaidies, ka šīs nav tik klasiska krāsa, jo tu tāpat varēsi variēt un kombinēt šo somu pie visa. Bet šī krāsa kādam klasiskam apģērbam piedos sulīgu un košu akcentu! (Hermes Birkin soma)

 

Kloja pierāda, ka šo somu var vilkt klāt pie visa. Paskaties – cik vienkārši, bet tomēr moderni un mūsdienīgi izskatās Kloja kopā ar šiem džinsa šortiņiem un ar pavisam vienkāršu topu. Bet augstie papēži pagarina Klojas kājas un liek tām izskatīsies vēl garākām un slaidākām. Aksesuāru izvēle ir pavisam vienkārša un nepiespiesta – nelieli auskari ausīs un divi zelta gredzeni. Bet mati – pavisam vienkārši un nedaudz viļņaini – kā īstai Kalifornijas meitenei!

 

Madara

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: