Beyonce: zaļie toņi.

Nevar noliegt, ka Beyonce ir vienmēr centusies izskatīsies lieliski. Manuprāt, ar katru gadu viņa vēl vairāk cenšas eksperimentēt ar krāsām, ar faktūrām un aksesuāriem. Atceroties laiku, kad Beyonce bija kļuvusi par pasaules slavenu dziedātāju, un salīdzinot viņas stilu ar to laiku un šodienu – var sajust un redzēt, ka viņa vienmēr pārdomā, ko velk mugurā un ja tas neizskatīsies tik labi, kā viņa gribēs, tad viņa vispār to mugurā nevilks. Tieši tāpēc šodien es tev gribēju parādīt, cik ļoti moderni un gaumīgi bija apģērbusies dziedātāja, sieva un mamma Beyonce, apmeklējot preses konferenci Londonā savai jaunākajai filmai.

Hot-or-Hmm-Beyonces-London-Epic-Press-Conference-Teal-Blazer-Printed-Trouser-and-Christian-Louboutin-Pivichic-Pumps

Beyonce bija izvēlējusies visnotaļ pavasarīgu apģērbu. Tas saskatāms gan košās krāsas žaketē, gan modernajās biksēs ar palmas zīmējumu. Un atliek vēl piebilst, ka Beyonce ir izvēlējusies ļoti modernas bikses, ne tikai tās interesantās apdrukas dēļ, bet arī modernā piegriezuma dēļ un garuma dēļ, jo tieši šajā sezonā būs modē bikses, kuru garums nepārsniedz potīti. Jāatzīmē arī lieliskā kurpju izvēle, jo modē būs ne tikai kurpes ar smailajiem purniņiem, bet arī jūrnieku stils un tātad arī svītras, atgriezīsies uz palikšanu. Visu kopējo koptēlu lieliski noslēdz aksesuārs – rokassprādze, kas ir kā lielisks papildinājums zaļajai toņu gammai.

Beyonce mugurā:

http://cdn-i5.farfetch.com/10/32/21/79/10322179_1646833_1000.jpg

http://cdn.yoox.biz/36/36406483QK_13_f.jpg

0 Jennifer Lopez's Muhammad Ali Celebrity Fight Night XIX Custom Maria Lucia Hohan Dress and  Christian Louboutin 'Pivichic' Pumps

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: