Valentino: Rockstud kurpes.

Pēdējā laikā ļoti bieži sekoju tam, ko gan izvēlas slavenības gan apģērba, aksesuāru un arī apavu ziņā. Un tieši pa šo laiku man acīs ir iekritušas vienas skaistas un modernas kurpes no Valentino jaunākās kolekcijas. Šī kolekcija tika radīta pateicoties septiņdesmito un astoņdesmito aktuālajam spicajam purniņam, kas ieguvis lielu popularitāti arī šosezon, un, apvienojumā ar pavisam ko modernu – spaikiem, kas no sākuma dominēja tikai aksesuāros, bet pēc tam jau arī apģērbā un nu jau arī apavos! Tātad šī kolekcija ir kā klasiskais savienojumā ar moderno – spicie purniņi un spaiki. Bet šodien es tevi gribēju iepazīstināt ar kurpēm, kuras man vislabāk patīk no šīs Valentino kolekcijas.

Šī kurpes man iepatikās ne tikai sulīgi vasarīgās krāsas dēļ, bet arī modeļa dēļ, jo es pirmo reizi redzu šādi veidotas kurpes. Bet īstenībā ir interesanti paskatīties kā gan izskatīsies kas tāds, ko iespējams vēl nekad neesi iedomājusies. Kurpes ir ērtas, ar papēdi, kas pacels tevi 8 centimetrus virs zemes un liks tavām kājām izskatīties garākām. Šīs kurpes varēsi vilkt gan pie džinsiem, gan pie minikleitas. Un nebēdā, ka tās, iespējams, nesaskanēs kopā ar tavu klasisko kleitu – atļaujies paeksperimentēt ar dažādām krāsām un stiliem!

Sabiedrības dāma Kortnija Kardašjana arī ir izvēlējusies tieši šīs kurpes. Manuprāt, viņa izskatās ļoti vienkārši, bet tajā pašā laikā arī moderni. Un var redzēt, ka Kortnija šīs kurpes ir vēlējusies izcelt, tieši tādēļ viņa izvēlējās pavisam klasisku bēšas krāsas kleitu un dzeltenu somiņu. Bet šīs kurpes izskatīsies vēl lieliskāk tavās kājās, ja tās būs nedaudz brūnas un iesauļotas. Un arī to pierāda Kortnija.

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: