Vasaras karstākā tendence – maxi.

Par vienu no šīs vasaras un arī šī pavasara karstākajām tendencēm ir kļuvis viss, kas ir maxi jeb garš. Pie maxi var pieskaitīt gan garos svārkus, gan garās kleitas. Tiesa gan, ka šī tendencēm bija aktuāla arī pagājušajā pavasara un vasaras sezonā, bet starp iepriekšējo sezonu un šo ir daudz kas mainījies – garie svārki un garās kleitas ir kļuvušas vēl interesantākas, vēl sievišķīgākas. Kā arī audumi, krāsas un faktūras ir mainījušās. Tieši tādēļ, tuvojoties vasaras sezonai, es tevi iepazīstināšu ar trim pavisam atšķirīgām maxi kleitām, ko piedāvā veikals Oasis.

Cut Out Drape Maxi Dress

Ne tikai maxi kleitas būs aktuālas, bet arī šis Monako zilais tonis. Man patīk, ka šai kleitai ir pavisam citāds piegriezums nekā visām citām garajām kleitām, to lieliski pierāda nelielie, bet interesantie un uzmanību piesaistošie izgriezumi kakla daļā. Lielisku akcentu tavam viduklim piešķirs šī zelta krāsas jostiņa. Šo maxi kleitu varēsi vilkt gan uz kādu vasaras ballīti vai uz svinīgu pasākumu. Lieliski izskatīsies gan pie augstpapēžu kurpēm, gan pie vasarīgām sandalēm. (kleita no Oasis)

Iris Chiffon Maxi Dress

Neaizmirsti arī par ziedu rakstiem, kas būs aktuāli šosezon. Īpašu akcentu liec uz košajiem ziedu toņi tādi kā šajā kleitā – oranžīgie un sarkanīgie. Šī kleita ir brīvi krītoša un viegla, līdz ar to vasaras svelmē tev pavisam noteikti ar to nebūs karsti. Arī šai kleitai ir padomāts par akcentiņu vidukļa daļā, bet jo īpaši man patīk šīs kleitas augšdaļa, jo tā nav klasiskā ar lencēm. (kleita no Oasis)

Rope Neck Maxi Dress

Iespējams, ka ieraugot šo kleitu domāji – kas gan tā ir par omīšu kleitu? Bet īstenībā arī pagājušajā vasaras sezonā un arī šosezon ir atgriezies viss, kas ir gofrēts. Un tie ir ne tikai svārki un kleitas, bet arī blūzes un krekli. Šī kleita izskatīsies lieliski gan pie augstpapēžu kurpēm, dodoties uz kādu saviesīgu pasākumu, gan vienkārši kopā ar sandalēm, atpūšoties kopā ar ģimeni vai draugiem. Šai kleitai jau ir jostiņa jeb šīs kleitas vidusdaļā ir iestrādāta gumija, gan izcels tavu vidukli. (kleita no Oasis)

 

 

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: