Kloja Kardašjana: melnās un baltās strīpas.

Kaut arī ārā saule un karstums lutina, un pēc iespējas pēc katra cenšamies izvēlēties plānākas un vasarīgākas drēbes, tomēr ir cilvēki, kā piemēram Kloja, kas neseko līdzi aktuālajiem un vasarīgajiem toņiem un apģērbiem, kā arī tendencēm, bet izvēlas klasiskas vērtības – šajā gadījumā pavisam vienkāršu melnbaltu strīpainu kleitu, kuru papildina ļoti eleganti puszābaciņi. Tādēļ es tevi nekavēšu un ķeršos pie lietas, lai parādītu cik eleganti un tajā pašā laika klasiski izskatījās Kloja!

Get-the-Look-Khloe-Kardashians-Los-Angeles-Torn-By-Ronny-Kobo-Striped-Panel-Midi-Dress-and-Giuseppe-Zanotti-Lace-Up-Booties

Kloja lieliski zina savas auguma aprises. Dažreiz viņa vēlas tās parādīt, bet dažreiz tieši otrādi – apslēpt. Bet dažas dienas atpakaļ Kloja bija izvēlējusies pavisam vienkāršu melnbaltu strīpainu kleitu, kas sniedzās pāri celim un klāt Kloja izvēlējās vilkt puszābaciņus ar zelta elementiem un tiek prognozēts, ka šāda veidā zābaciņi – šņorējami un ar zelta elemntiem – patiešām būs aktuāli ne tikai vasaras sezonā, bet arī rudens. Aizmirsu vēl piebilst, ka kleitu Kloja ir izvēlējusies patiesi interesanti, jo tā tiešām dara viņu slaidāku un par to jāpateicas ne tikai melnajai krāsai, bet arī kleitas interesantajam dizainam. Bet pavisam modernu vēsmu šajā apģērbu komplektā ienes šī leoparda soma, kas nedaudz atsvaidzina visu koptēlu.

 

Klojai mugurā:

Torn-By-Ronny-Kobo-Striped-Shiran-Dress

 

 

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: