Trīs karstākās sandaļu tendences.

Par neiztrūkstošu vasaras sastāvdaļu ir kļuvušas sandales. Tās ir ne tikai vieglas un tajās tava kāja jutīsies kā septītajās debesīs, bet arī tās vienmēr ir aktuālas un nekad neiziet no modes. Kā jau katru sezonu, arī šosezon ir mainījušās sandaļu tendences, bet, protams, ka ir arī palicis kaut kas, kas vēl ir uz palikšanu. Tieši tādēļ šodien es tev gribu sniegt pavisam mazu ieskatiņu trīs karstākajās sandaļu tendencēs šosezon!

  • Košas krāsas un raksti

Image 2 of LEOPARD PRINT SANDAL from Zara

Šī tendence ir kas pavisam vēl nebijis. Ja agrāk iedomājies sandales tikai kādā rakstā un tikai spilgtā krāsā, tad tagad tu ieraudzīsi abas šīs tendences kopā. Šīs sandales būs ļoti ērtas un ar tām tu varēsi pavadīt visu dienu, nejūtot sāpes kājās. Lieliski izskatīsies komplektējot ar vasarīgām kleitām un svārkiem. (sandales no Zara)

  • Kniedes

Kniedes modes pasaulē jau ienāca diezgan sen. No sākuma tikai aksesuāros, bet nu jau arī apģērbos un apavos. Šīs sandales lieliski izskatīsies ar iesauļotām kājām, radot kontrastu. Komplektēt varēsi gan arī džinsiem, gan kleitām, gan šortiem. Un pats galvenais – neaizmirsti par pedikīru. (sandales no Bershka)

  • Siksniņas

Gladiator leather sandals

Siksniņsandales jeb gladiatora tipa sandales modes pasaulē jau gozējas diezgan sen. Arī šosezon tās ir uz palikšanu. Gladiatora veida sandales mēdz būt arī garākas un stiepties līdz par celim. Un jo garākas tu izvēlēsies šīs sandales, jo garākas kājas tu iegūsi. Varbūt ir vērts pamēģināt? (sandales no Mango)

 

 

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: