Puķainas bikses.

Vasara ir klāt ne tikai kā gadalaiks, bet arī kā pavisam kaut kas jauns, kas maina mūsu dzīvesveidu un arī vieš pārmaiņas mūsu garderobē. Vasara ir tas laiks, kad visas tumšās drēbes tiek noliktas nedaudz tālāk skapī, lai atbrīvotu vietu pavisam košiem un vasarīgiem toņiem. Garās bikses un jakas aizstāj svārki un kleitas, kā arī pavasara kurpes – sandales. Bet šodien, tā kā mēs runājam par vasaru, tad es tevi gribēju iepazīstināt ar pavisam interesantām, vasarīgām un modernām biksēm, kuras ir puķainā rakstā. Tās tev neapšaubāmi patiks!

Image 1 of PRINTED TROUSERS from Zara

Šīs bikses tev atgādinās paradīzes dārzu, jo tajās tu saskatīsi gan tauriņus un bizbizmārītes, gan arī dažādas puķes. Šīm biksēm ir arī aktuālais garums – līdz potītēm. Varēsi komplektēt kopā gan ar klasisku blūzi, gan vasarīgiem krekliņiem. Tāpat labi izskatīsies gan ar sandalēm, gan laiviņām, kā arī augstpapēžu kurpēm. (bikses no Zara)

 

Image 1 of PRINTED CROPPED TROUSERS from Zara

Izvēloties šādas bikses, tu sajutīsies kā tropos. Par to liecina ne tikai rozīgie un zaļie toņi, bet arī palmas un orhidejas, kas sastopamas tropu apgabalos. Arī šīm biksēm ir šī brīža aktuālais potīšu garums. Šīs bikses lieliski izskatīsies gan pie baltas, gan krāsainas augšdaļas. Tikai centies neizvēlēties pārāk raibu augšdaļu. (bikses no Zara)

 

Image 1 of PRINTED CROPPED TROUSERS from Zara

Šīs bikses ir ieturētas pavisam sīkā un smalkā puķainā rakstā. Bikses stiepjas pāri potītēm, kas vizuāli pagarinās tavas kājas. Vislabāk pie šīm biksēm izskatīsies pavisam maigi pasteļtoņi, kas radīs lielisku harmoniju starp augšdaļu un apakšdaļu. Klāt vari izvēlēties gan laiviņas, gan augstpapēžu kurpes. (bikses no Zara)

 

 

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: