Kura?

Kā jau zini, slavenības cenšas izvēlēties dizaineru darinājumus. Kaut arī tie dažreiz maksā ļoti dārgi, nekas slavenības nespēj no to iegādes apturēt. Bet sanāk arī kuriozi, kad slavenības ir izvēlējušāš vienu un to pašu apģērbu. Varbūt ne uz vienu un to pašu pasākumu, bet fakts, ka slavenībām ir vienādas kleitas, izplatās pa pasauli diezgan ātri. Tādēļ šodien es tev gribu parādīt, kādus vienādus, bet tajā pašā laikā elegantus un modernus tērpus ir izvēlējušās slavenības!

Manuprāt, šajā Givenchy Resort 2012 kleitā vislabāk izskatās Fērgija (pa kreisi). Man ļoti patīk tas, ka viņa ir atstājusi vaļā savus skaistos matus, jo tie ļoti skaisti slīd pāri kleitas plecu daļai. Bet Lala Antonija jāuzslavē par labu apavu izvēli, jo tā kā šī ir diezgan vasarīga kleita – par to liecina gan klietas piegriezums, gan raksts – tad vislabāk pie kleitas piestāv vasarīgas augstpapēžu kurpes.

Pēc manām domām, šajā Lanvin kleitā labi izskatās gan Šarlīze Terona (pa kreisi), gan Kima Kardašjana. Klietas krāsa piestāv abām dāmām un jo īpaši man patīk abu dāmu frizūras izvēle – Kima Kardašjana atstāj vaļā savus tumši brūnos matus, bet Šarlīze liek saviem matiem slīdēt gar plecu līniju. Runājot par kurpēm, vislabāk man patīk Kimas izvēle, jo viņa kleitas toni ir pieskaņojusi kurpju tonim, un tas izskatās ļoti gaumīgi!

Who Wore It Best - Eva or Cheryl?

Aktrise Eva Longorija (pa kreisi) un dziedātāja Šerila Koula izvēlējās vienādas kleitas no Elie Saab. Godīgi sakot, abas dāmas izskatās satriecoši, jo šī īsā un sievišķīgā kleitiņa izceļ abu dāmu garās kājas un lielisko augumu. Arī kurpju izvēle, manuprāt, abām dāmām ir atbilstoša. Vienīgais, kas man prasītos ir kādu rokassprādze gan uz Evas, gan Šerilas rokas.

 

 

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: