Roberto Cavalli : Zara.

Vai tev kādreiz ir bijis tā, ka acīs ir iekritusi kāda dizainera prece, bet tu nevari to atļauties, jo maciņa saturs to neļauj? Es domāju, ka jā. Patiešām visas dizaineru radītās preces ir ievērības vērtas. Bet ja dažkārt tiešām tās ir tik dārgas, ka tu nevari tās atļauties, tad šodien es tev gribu parādīt pavisam vienkāršu alternatīvu. Proti, šodien es tevi iepazīstināšu gan ar Roberto Cavalli žaketi, gan žaketi no veikala Zara. Šīs abas žaketes ir ļoti līdzīgas un es tev gribu parādīt to, ka tu vari iegādāties dizaineru cienīgas preces par ļoti pieņemamām cenām!

http://images.luisaviaroma.com/Big57I/00B/001_741e784a-2e31-4f7d-af32-458190da2938.JPG

Šī žakete no Roberto Cavalli kolekcijas ir ļoti aktuāla ne tikai šovasar, bet arī rudens un pat ziemas sezonā. Jāpiebilst arī, ka baltais un zilais tonis arī ir ļoti aktuāli. Bet jo īpaši šai žaketei ir jāizceļ melnā maliņa, kas it kā ieliek žaketi rāmjos un izceļ tavu augumu vēl vairāk. Zem šīs žaketes es tev ieteiktu labāk vilkt vienkrāsainu topu, piemēram, baltu. Bet tāpat šī žakete labi izskatīsies gan ar zīda blūzēm, gan ar vasarīgām kleitām. (žakete no Roberto Cavalli)

Image 4 of CERAMIC PRINTED BLAZER from Zara

Šī žakete no veikala Zara ir gandrīz identiska iepriekšējajai žaketei. Jāpiebilst, ka šai žaketei nav melnā maliņas, bet tomēr ir garāks piegriezums, kas atļauj šo žaketi kombinēt pie īsiem šortiem un svārkiem. Arī šai žaketei apakšā es tev ieteiktu vilkt vienkrāsainu topu vai blūzi, lai tādā veidā apģērbu komplektā lielo uzsvaru liktu uz žaketi un tās rakstu. Tā kā žaketei ir garš piegriezums, tad ieteiktu tev izvēlēties kādu kaklarotu, kas vizuāli nedaudz radītu proporcionālu kopskatu. (žakete no Zara)

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: