Vasaras must have.

Par vasaras must have ir kļuvušas žaketes. Kaut arī tas šķiet nedaudz dīvaini, jo žaketes ir aktuālas visu cauru gadu un tās valkāt arī var visas sezonas. Bet šosezon, izvēloties žaketes, īpaši jāuzsver ir interesantie un es pat teiktu neparastie rakstie, kas atrodami uz žaketēm. Sākot no spigtām krāsām, dzīvnieku rakstiem un beidzot ar svītrām un puķēm – jā, tieši šādi raksti un toņi būs aktuāli šovasar. Un jo spilgtāki un pamanāmāki tie būs – jo labāk un modernāk tu izskatīsies. Uzdrīksties!

  • Spīdumi

Image 2 of LONG SEQUINNED BLAZER from Zara

Arī spīdumi būs aktuāli šovasar, tiesa gan, ka tie ir uz palikšanu ar rudens un ziemas sezonā. Šī žakete izskatīties lieliski dodoties uz kādu svinīgu pasākumu, apakšā pavelkot kādu kleitu vai arī vienkārši izvēloties klasiskas melnas bikses. (žakete no Zara)

Sequined asymmetric blazer

Es drīzāk teiktu, ka šī nav žakete, bet gan jaciņa. Par to liecina interesantais piegriezums, bet nu varam uzskatīt šo arī par žaketi. Man ļoti patīk tas, ka žakete nav klasiski melna, bet gan bēšīga ar gaiši brūniem spīdumiņiem. (žakete no Mango)

Sequined crop jacket

Arī šī ir ļoti interesanta žakete ar tikpat interesantu un modernu piegriezumu. Žaketi varēsi vilkt kopā gan ar zīmuļsvārkiem, gan biksēm. Tā kā žaketei ir diezgan liels izgriezums, tad kakla daļā es tev ieteiktu izvēlēties kādu kaklarotu. ( žakete no Mango)

 

 

  • Puķes

Image 2 of FLORAL PRINT BLAZER from Zara

Arī puķes šosezon atspoguļojas ne tikai aksesuāros un apģērbos, bet arī žaketēs. Piemēram – šajā. Šī žakete ir ļoti vienkārša un ieturēta maigos toņos. Arī piegriezums ir ļoti interesants. Tikai atceries – izvēloties puķainu vai vienalga kādu raibu žaketi, izvēlies vienkrāsainu apakšdaļu, kas radīs kontrastu starp auksdaļu un apakšdaļu. (žakete no Zara)

Image 6 of PRINTED JACQUARD CARDIGAN from Zara

Šai žakatei rakstūrīgs klasiskais žakates piegriezums. Tomēr redzams kaut kas arī no modernā – interesantie un piesātinātie krāsu akcenti, kas atspoguļojas žaketes puķainajā rakstā. (žakete no Zara)

Botanical Iris Jacket

Šī žakete izceļas ar interesanto liliju rakstu un interesanto krāsu salikumu. Žakete lieliski izskatīsies pie baltiem svārkiem vai biksēm, tādā veidā nesaraibinot kopējo tēlu. (žakete no Oasis)

 

 

  • Spilgtas krāsas

Image 2 of SINGLE BUTTON BLAZER from Zara

Vasaras sezonā neiztikt bez nekā spilgta, koša un pamanāma. Tādēļ spilgtas krāsas žakate būs tieši laikā. To tu varēsi kombinēt pilnīgi pie visa. Un jo košāku tēlu tu iegūsi, jo aktuālāk un modernāk tu izskatīsies. (žakete no Zara)

Linen cotton-blend tuxedo blazer

Šīs žaketes izvēle apliecina, ka žaketei apakšā var vilkt tādas pašas krāsas blūzi, kreklu vai topu. Un tāpat iegūt satriecoši modernu izskatu! (žakete no Mango)

Asymmetric hems crepé jacket

Spilgti sarkans tonis apvienojumā ar interesantu žaketes piegriezumu? Jā, tas ir iespējams. Un es tev garantēju, ka šis apģērba gabals būs divi vienā – gan kā žakete, gan kā jaciņa. (žakete no Mango)

 

 

  • Svītras

Image 2 of STRIPED JACKET from Zara

Interesanta žakete, ko pat varētu nosaukt par jaciņu. Ieturēta svītru rakstā, kas būs ne mazāk aktuāls, kā visi iepriekš minēti. Jāatzīmē vēl, ka svītras visvairāk atspoguļosies jūrnieku rakstā. (žakete no Zara)

Contrast trimming blazer

Klasiska jūrnieku stila žakete. Lieliski izskatīsies gan pie ikdienišķiem džinsiem, gan pie garām kleitām un svārkiem. Neaizmirsti arī izvēlēties aksesuārus jūrnieku stilā. (žakete no Mango)

Image 3 of STRIPED VELOUR BLAZER from Zara

Ja tev patīk klasiskas vērtības, tad šī žakete, kas ir ieturēta smalkā svītriņu rakstā, ir piemērota tieši tev. Šī žakete vislabāk izskatīsies kopā ar baltiem, melniem un pelēkiem toņiem. Bet kā košu akcentu šai žaketei vari izvelēties kādu piespraudi. (žakete no Zara)

 

 

  • Leopards

Anima print blazer

Runājot par žaketēm, jāpiemin arī leoparda raksts. Godīgi sakot, šosezon aktuāli būs visdažādākie dzīvnieku raksti, bet jo īpaši leoparda. Šai bildē var redzēt, ka leoparda raksta žaketi var lieliski sakombinēt kopā ar tāda paša raksta biksēm. (žakete no Mango)

Image 3 of  from Zara

Arī šī žakete ieturēta leoparda rakstā un tā toņos. Tiesa gan, ka ar nedaudz tumšāku toņu piesitienu, radot nedaudz klasiskāku izskatu. Tomēr žakete nezaudē arī savu modernismu. (žakete no Zara)

Leopard Collar Blazer

Bet ja nu tu tomēr neesi tik drosmīga izvēlēties leoparda rakstu, tad no paša sākuma es tev ieteiktu izvēlēties klasiski melnu žaketi ar leoparda raksta maliņu. Arī tas būs moderni, bet tajā pašā laikā klasiski. (žakete no Oasis)

 

 

 

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: