Klasisks manikīrs vasarai.

Manikīram un roku izskatam ir ļoti liela nozīme un tas, manuprāt, par cilvēku pasaka ļoti daudz. Tā kā man pašai arī ir svarīgi kā izskatās mani nagi, tad jau kādu laiciņu esmu gēla nagu piekritēja. Tas izskaidrojams ar to, ka man pašai ir ļoti trausli un viegli lūztoši nagi, līdz ar to, priekšroku dodu gēla nagiem. Un par tiem varu teikt tikai to pašu labāko. Bet šodien es tev gribu pastāstīt vairāk par nu jau pavisam klasisku vērtību kļuvušušo franču manikīru!

Franču manikīra pamatā ir balta maliņa, kas it kā norobežo naga augšdaļu no pārējās daļas. Klasiskajā franču manikīrā tiek izmantota baltas krāsas maliņa, taču mūsdienās manikīru veidi un to idejas ir tik ļoti daudz mainījušās, ka franču manikīrā dominē visas krāsu gammas. Taču lai panāktu pēc iespējas dabiskāku un neuzkrītošāku izskatu, es tev ieteiktu izvēlēties klasisko franču manikīru ar balto maliņu, jo tas jau ir kļuvis par klasisku vērtību un jebkuras dāmas rokās tas izskatās eleganti.

Arī mājas apstākļos tu vari uztaisīt tev franču manikīru. Tiesa gan, ka vienai rokai tas būs vieglāk, bet otrai – grūtāk. Bet tomēr, ja tev tas ir ļoti iepaticies, tad vari to izveidot ne tikai uz roku nagiem, bet arī uz kāju. Arī es esmu lietojusi šo Flormar firmas franču manikīra veidošanas komplektu un varu teikt tikai to pašu labāko, jo tas patiešām ir ļoti kvalitatīvs un sniedz lielisku rezultātu. Un turklāt tas neizmaksās dārgi. Šo franču manikīra veidošanas komplektu vari iegādāties veikalā Drogas.

Madara

Advertisements

One thought on “Klasisks manikīrs vasarai.

Add yours

  1. Franču manikīrs tik tiešām ir pats labākais. Vienkārši, bet tik ļoti skaisti. Un kā jau minēji, tas ka iespējams izveidot arī mājās. Pilnībā piekrītu tam, ka šo vajadzētu izmantot lielākam skaitam meiteņu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: