Givenchy: Resort 2014 kolekcija.

Slavenie modes dizaineri jau ir radījuši ne tikai apģērbu kolekcijas šim gadam, bet nu jau arī nākamajam. Un šīs kolekcijas un sniedz lielisku priekšstatu par to, kas gan būs populārs nākamā gada sezonās. Šodien es esmu izvēlējusies tevi iepazīstināt ar Givenchy Resort 2014 apģērbu kolekciju, kura nesen piedzīvoja savu pimrizrādi. Kaut arī es, izvēloties rakstīt par nākamā gada kolekcijām izvēlējos šito, es pārskatīju arī daudzas citas kolekcijas, piemēram, Chanel un Michael Kors, bet man acīs iekrita tieši šī un tūliņ es tev parādīšu kāpēc!

  • Viena no lietām, kas atspoguļojās šajā kolekcijā bija interesanti un puķaini raksti. Tie ļoti lielā mērā atšķīrās no tiem puķainajiem rakstiem, kādus mēs esam pieradušas redzēt veikalu plauktos. Tas izskaidrojams ar to, ka visa šī kolekcija ir ieturēta klasiskos toņos – melnos un baltos, līdz ar to arī puķu raksts atspoguļojas uz melnā fona.

9 Givenchy Resort 2014

 

8 Givenchy Resort 2014

10 Givenchy Resort 2014

  • Arī elegantais un klasiskais baltais nekur nav pazudis. Šoreiz tas izceļas ar pavisam baltu un tīru toni, kā arī tikpat elegantām un izsmalcinātām mežģīnēm. Droši varu teikt, ka šis komplekts – baltais + mežģīnes – būs aktuāls ne tikai nākamajā sezonā, bet jau šosezon tas ir ieguvis lielu popularitāti un atsaucību cilvēku vidū.

3 Givenchy Resort 2014

2 Givenchy Resort 2014

4 Givenchy Resort 2014

  • Jāpiemin arī kaut kas, kas neatspoguļojas toņos un krāsās. Un tas ir kaut kas pavisam interesants un jauns, un iespējams pat, ka iepriekš citu dizaineru kolekcijās kaut kas neredzēts. Un tie ir somu svārki, kas ir kā moderns papildinājums jau esošiem svārkiem. Šie somu svārki ir ar paaugstinātu jostas vietu un ja arī tu vēlēsies iegādāties ko tādu, tad jāpiebilst, ka tie lieliski izcels tavus gurnus un lieliski tos papildinās.

22 Givenchy Resort 2014

20 Givenchy Resort 2014

17 Givenchy Resort 2014

 

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: