Schwarzkopf Professional: Bonacure Fibre Force produkti taviem matiem.

Pēc mūsu domām par matiem ir jārūpējas tikai sākoties pavasarim, jo tieši tad, kad beigusies aukstā un bargā ziema, matiem ir nepieciešama speciāla aprūpe, jo aukstais laiks ļoti ietekmē matus un to stāvokli. Bet frizieri un matu speciālisti uzskata, ka par matiem ir jārūpējas neatkarīgi no tā kāds ir gadalaiks, jo tomēr mati ir mūsu skaistākā rota un lai to uzturētu ne tikai skaistā, bet arī veselīgā stāvoklī, par tiem ir jārūpējas. Lai aizsargātu, pasargātu un visādi citādi parūpētos par saviem matiem, matu speciāli un profesionāļi ir radījuši speciālus līdzekļus un tieši tādēļ šodien es tevi iepazīstināšu ar jaunumu no SchwarzkopfBonacure Fibre Force produktu sēriju!

Radot šo produktu sēriju, Schwarzkopf  ir domājis radīt produktus, kas būtu ne tikai iedarbīgi un uzlabotu matu stāvokli, bet arī tie būtu pēc iespējas dabīgāki un veselīgāki. Bonacure Fibre Force produktu sērijas sastāvā ir īpaši smalkas keratīna daļiņas, kas spēj iekļūt matos un aizpildīt to bojājumus, jo pēc savas struktūras ir identiskas dabiskajam keratīnam. Tiesa gan, lai tu pati savām acīm ieraudzītu rezultātus, produkti tev būs jāizmēģina no četrām līdz desmit nedēļām. Produktu klāstā atradīsi šampūnu dziļai matu atjaunošanai, izsmidzināmu kondicionieri dziļai matu atjaunošanai, kā arī kondicionieri un masku, kas arī ir radīti, lai dziļi atjauno matus.

Nevainojami un saudzīgi attīra, kā arī stiprina ļoti bojātus matus. Līdz mikroniem sasmalcināts matiem identisks keratīns iekļūst dziļi matu struktūrā un salabo šūnas savienojošo metālu, kas rūpējas par spēcīgām un elastīgām matu šķiedrām. (Bonacure Fibre Force šampūns dziļai matu atjaunošanai)

Nogludina ļoti bojātus un novājinātus matus, atjauno tos ar keratīnu. Palīdz uzlabot matu iekšējo struktūru, nenoslogo pat smalkus matus. Ideāli noslēdz un nogludina matu virskārtu. (Bonacure Fibre Force izsmidzināms kondicionieris dziļai matu atjaunošanai)

Veic padziļinātu iekšējās struktūras reģenerāciju un noslēdz matu virskārtu. Līdzsvaro mitruma līmeni matos. Līdz mikroniem sasmalcināts matiem identisks keratīns dziļi iekļūst matu struktūrā, un salabo šūnas savienojošo materiālu, kas rūpējas par spēcīgām un elastīgām matu šķiedrām. (Bonacure Fibre Force maska dziļai matu atjaunošanai)

 

 

Madara

 

 

 

Advertisements

2 thoughts on “Schwarzkopf Professional: Bonacure Fibre Force produkti taviem matiem.

Add yours

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: