Valentino: ShoeDazzle.

Pirms neilga laiciņa rakstīju par to, ka var iegādāties dizaineru cienīgas lietas par ļoti pieņemamām cenām. Pagājušajā reizē runa bija par žaketi no Roberto Cavalli kolekcijas un žaketi no veikala Zara. Arī šoreiz runa būs par dizaineru cienīgām lietām – kurpēm no Valentino jaunākās kolekcijas un par kurpēm no kurpju iepirkšanās portāla ShoeDazzle. Tieši tādēļ – paliec šeit un es tevi iepazīstināšu ar šīm kurpēm!

#

Kurpes ir ļoti interesantas, jo tajās ir ietvertas vairākas šīs sezons aktualitātes. Piemēram, kniedes jeb spaiki, kas nu jau ne tikai atspoguļojas apģērbā un aksesuāros, bet nu jau arī apavos. Ļoti aktuāls tieši šobrīd ir arī spicais purniņš, kas tuvākajā laikā nedomā iziet no modes. Bet pavisam klasisku pieskaņu šīm kurpēm piedod klasiskais un melnais tonis. Jāatzīmē arī tas, ka šīs kurpes ir lieliski piemērotas vasarai, jo tām ir daudz siksniņu un kurpju aizmugure ir atvērta. (kurpes no Valentino)

http://static3.sd-assets.com/assets/images/000/066/998/SAHARA_BLACK_B_F3Q-original.jpg?1368047798

Gandrīz var pateikt, ka šīs kurpes ir identiskas. Protams, ka ir detaļas, kas nedaudz atšķiras – piemēram, kniedēm krāsa, siksniņu skaits un papēža augstums. Bet tas nemaina kurpju izskatu, tieši otrādi – ir nedaudz interesantāk paskatīties kā ir interpretētas kurpes no Valentino kolekcijas. Šīs kurpes lieliski izskatīsies gan pie džinsa biksēm, gan elegantām kleitām. Ja esi izvēlējusies klasisku un elegantu kleitu, tad vari izvēlēties šīs kurpes un tu iegūsi klasisku izskatu ar nelielu modernisma pieskaņu. (kurpes no ShoeDazzle)

 

 

 

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: