Krisa Dženere: strīpas un košs akcents.

Nav šaubu, ka ne tikai Kardašjanu māsas Kima, Kortnija un Kloja māk skaisti un gaumīgi apģērbties, bet tas piemīt arī šo trīs meiteņu mammai Krisai Dženerei. Krisa vienmēr cenšas izskatīties tikpat labi kā viņas meitas, bet tā kā Krisa Dženere ir 57 gadus veca, tas tas, iespējams, ir pagrūti. Tomēr lai arī ko Krisa vilktu mugurā, viņa vienmēr pārliecinās vai tas būs tas īstais un pareizais. Un, aplūkojot visu to, ko Dženere ir uzvilkusi pēdējo mēnešu laikā, es pavisam droši varu teikt, ka viņa neapšaubāmi izskatās lieliski. Tāpēc šodien gribu tev parādīt ko pavisam nesen mugurā izvēlējās vilkt slaveno Kardašjanu māsu mamma!

kris-jenner-serafina-dolce-gabbana-striped-sleeveless-dress-valentino-rouge-patent-leather-rockstud-t-strap-pumps-rouge-flap-chain-bag-rockstud-2

Ja bilde būtu bildēta no aizmugures, tad es nodomātu, ka tā ir vai nu Kima, Kortnija vai Kloja. Manuprāt, katra sieviete var apskaust Krisu Dženeri, jo nekatra sieviete tādā vecumā spēj saglabāt tik lielisku figūru kāda tā ir Krisai. Šī kleita lieliski izceļ Krisas figūru un padara viņu daudz jaunāku, tas tāpēc, ka kleitas piegriezums ir ļoti sievišķīgs un lieliski akcentē gan krūšu, gan gurnu līniju. Šajā apģērbu komplektā man patīk, ka Krisa ir pieturējusies pie klasiskām vērtībām – melnā un baltā, bet tajā pašā laikā arī visam kopējam tēlam piešķīrusi odziņu, izvēloties sarkanas krāsas kurpes un somiņu. Arī rotas lieliski iederas. Bet varbūt vienīgais, kas man prasītos ir kāda grezna kaklarota vai arī vienkārša zelta ķēdīte, kas vēl vairāk izceltu Krisas kakla līniju.

Krisai mugurā:

 

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: