Aveņu un drumstalu maizītes vasaras ballītei.

Vasara neapšaubāmi ir ballīšu laiks, kad jādomā ne tikai par to, kā jautri pavadīt laiku, bet arī par to, ko likt galdā. Tagad, protams, ka ir neapšaubāmi daudz un dažādu ideju, ko likt galdā. Sākot ar dažādām dārzeņu uzkodām un beidzot ar saldajiem ēdieniem. Bet šodien, tā kā ir jau augusts un iespējams, ka tu arī gribi paspēt uzrīkot kādu vasarīgu ballīti, iepazīstināšu tevi ar aveņu un drumstalu maizītēm, kas būs lielisks saldais ēdiens tavai ballītei vai dārza svētkiem!

http://truvia.com/images/uploads/detail_bb_Raspberry_Oatmeal_Bars.png

Manuprāt, visbiežāk dārza svētkos vai ballītēs ir pierasts taisīt ābolkūkas. To vismaz es zinu pēc savas pieredzes, bet, ja vēlies izmēģināt kaut ko jaunu, tad šī receptes būs tieši tev. Un turklāt avenes ir vasaras ogas un ja tev dārzā tās aug, tad tas vispār ir lieliski. Šīs drumstalu maizītes ir ļoti vieglas un garšīgas. Protams, ka tās satur kalorijas, tādēļ pietiks, lai tu notiesātu tikai vienu gabaliņu. Arī šo maizīšu pagatavošana neaizņem īpaši daudz laika, tādēļ jau pavisam drīz tu varēsi baudīt šīs aveņu un drumstalu maizītes ar vasaras garšu!

Lai pagatavotu aveņu un drumstalu maizītes tev vajadzēs:

  • 1 glāzi miltu
  • 1/3 glāzes brūnā cukura
  • 1/4 glāzes auzu pārslu
  • 1/3 glāzes kausēta sviesta
  • 2 ēdamkarotes sasmalcinātu valriekstu
  • 270-280g aveņu džema
  • 1/3 glāzes sasmalcinātas šokolādes

Pagatavošana:

Bļodā sajauc miltus, brūno cukuru un auzu pārslas. Pievieno sviestu un visu sajauc. Pusi mīklas piespiežot ieklāj pannā, visapkārt izveidojot nelielu maliņu. Liek krāsnī, 180 grādos uz 10 minūtēm. Pa to laiku atlikušajā miklā iemaisa valriekstus. Apceptajai mīklai, atstājot 1 cm platu maliņu visapkārt, uzklāj džemu. Pārkaisa šokolādi un pārdrupina atstāto mīklu. Veidni liek atpakaļ krāsnī, cep 20 minūtes.

 

 

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: