Džoanna Smalsa: sievišķīgi un izaicinoši.

Es vienmēr esmu apbrīnojusi modeles par to, cik lieliski viņas izskatās jebkurā dzīves gadījumā. Nav šaubu, ka lai uzturētu sevi lieliskā formā un izskatā regulāri jāapmeklē sporta zāle un jāēd veselīgi un sabalansēti. Protams, ka nekādā gadījumā neiztikt bez skaistumkopšanas procedūrām, kuru cenas ir diezgan iespaidīgas. Kā arī ļoti svarīgs faktors modeles darbā ir gēni. Bet šodien es tev gribēju parādīt, cik sievišķīgi, izaicinoši un vienā vārdā lieliski, bija saģērbusies modele, kas modeļu reitingā ieņem pirmo vietu, kura modelējusi gan priekš Victoria’s Secret, gan Gucci, Fendi un Chanel, kā arī priekš daudziem citiem slaveniem zīmoliem visā pasaulē. Un – šī modele ir Džoanna Smalsa, kas dzimusi Puerto Riko.

Joan Smalls's Lovelace Screening Helmut Lang Black Asymmetric Bra and Altuzarra Yellow Printed Pali Skirt

Manuprāt, Džoanna ir tērpusies ļoti drosmīgi un izaicinoši. Es varu apgalvot, ka ne kura katra sieviete spētu uzvilkt svārkus ar paaugstinātu jostasvietu kopā ar īsu topu, kas atsedz nedaudz miesas. Džoanna izskatās vienkārši satriecoši! Viņai piestāv gan svārki, gan tops un modernās augstpapēžu kurpes. Turklāt šis apģērbu komplekts lieliski izceļ Džoanna lielisko figūru un viņas slaidās un garās kājas. Arī aksesuāru ziņā Džoanna vēlējās būt ļoti vienkārša, izvēloties tikai melnu clutch somiņu un mazus auskariņus. Viss vienkāršais taču ir ģeniāls, vai ne?

Džoannai mugurā:

http://s7d5.scene7.com/is/image/Theory/C01HW001_001_F0?wid=1349&op_usm=1.1,0.6,0,0&qlt=95

http://cdn-i3.farfetch.com/10/42/29/16/10422916_2148418_1000.jpg

3 Joan Smalls's Lovelace Screening Helmut Lang Black Asymmetric Bra Top, Altuzarra Spring 2013 Yellow Printed Pali Skirt, and Tom Ford Black Gladiator Sandals

 

 

 

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: