Tendence: Acteku raksts.

Viena no interesantajām tendencēm, ko esmu ievērojusi gan modes skatēs, gan uz slavenību ādas ir acteku raksts. Manuprāt, tas ir tiešām kaut kas interesants. Tādēļ lai arī tavā garderobē no pumpiņraksta, svītriņraksta un puķu raksta ienāktu kas jauns, šodien es tevi iepazīstināšu ar šobrīd tik ļoti aktuālo acteku rakstu!

Pictures2

Acteku raksts neapšaubāmi tavā vasaras garderobē ienesīs ne tikai nedaudz vairāk krāsu, bet arī nedaudz vairāk uzdrošināšanās. Tā vietā lai izvēlētos mūžīgi aktuālo ziedu vai svītru rakstu, pamēģini ko jaunu. Un turklāt acteku rakstam ir tik daudz un dažādu variāciju. Piemēram, ja izvēlēsies acteku kleitu, ar to tu varēsi doties uz darbu un ikdienas gaitās, bet vakarā, kleitai piekombinējot klāt kādu košas krāsas žaketi, tu būsi pilnībā gatava doties uz kādu ballīti. Acteku rakstu var kombinēt ar dažādām krāsām un jo raibāk jo labāk. Pamēģini!

http://images.newlook.com/is/image/newlook/womens/skirts/mini-skirts/blue-green-and-black-aztec-tube-skirt-/291388109?$zoomPopup$&hei=358&wid=890

Ja vēlies nedaudz paeksperimentēt ar acteku rakstu, tad es tev ieteiktu izvēlēties šos svārciņus. Tie ir ļoti vasarīgi un moderni. Lieliski izskatīsies kopā ar baltu topu. (svārki no Newlook)

Pink (Pink) Misumi Pink Diamond Aztec Print Bandeau Playsuit | 291308770 | New Look

Šobrīd tik ļoti aktuālais kombinzons kopā ar acteku rakstu būs ideāli piemērots kādam vasaras festivālam vai ballītei. Lieliski izskatīsies kopā ar vasarīgām sandalēm. (kombinzons no Newlook)

Blue Pattern (Blue) Grey Aztec Leather-Look Trim Bodycon Dress | 284821449 | New Look

Lai piešķirtu nedaudz sievišķīgāku tēlu, izvēlies šo apspīlēto kleitu ar acteku rakstu. Tā lieliski izcels tavu figūru un tavas garās kājas. Lieliski izskatīsies kopā ar augstpapēžu kurpēm. (kleita no Newlook)

 

 

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: