MMV – mazā melnā vakarkleita.

Izvēloties un iegādājoties apģērbus, tev jābūt ļoti gudrai, lai tu iegādātos apģērbus, kas tev kalpos pēc iespējas ilgāk. Izvēloties apģērbu vai apavus, noteikti uzmanība ir jāpievērš ne tikai cenai, bet arī kvalitātei un tam, cik bieži un kur tu vilksi šo apģērbu. Vislabāk būs, ja tu iegādāsies nedaudz dārgāku apģērbu, bet tas tev kalpos ilgāk. Bet šodien – tā kā ir lietas, kas neiziet no modes un vienmēr ir aktuālas, pastāstīšu par nemirstošo vērtību – mazo melno vakarkleitu!

 

Modes ikona Koko Šanele bija pirmā sieviete, kas ne tikai sekoja līdzi modei, bet arī iepazīstināja sabiedrību ar kaut ko pavisam jaunu. Tā arī radās tā saucamās Koko Šaneles jaciņas/žaketītes, nemirstošā vērtība – mazā melnā vakarkleita, kā arī pat mūsdienās ir saglabājies Koko Šaneles modes zīmols, tiesa gan, ka tā vadību ir pārņēmis modes ģēnijs Karls Lāgerfelds. Bet neskaoties uz to, ka pagājis ir ļoti liels laika posms, nekur nav pazudušas Koko Šaneles modes vērtības. Tieši otrādi – tās bija, ir un paliks mūžīgi. Protams, ka arī nedaudz savādākā veidolā un ar nelielu modernisma nokrāsu.

Image 5 of BOAT NECK DRESS from Zara

Šī ir klasiskā mazā melnā vakarkleita. Kleitas piegriezums ir taisns un nepiespīlēts. Kleita neizceļās ne ar kādiem košiem akcentiem vai krāsām. Viss ir ieturēts melnos toņos un, izvēloties šo kleitu, tu nenošausi garām, jo šis ir visklasiskākais mazās melnās vakarkleitas variants, kas kalpos mūžīgi. Klāt vari pieskaņot melnas augstpapēžu kurpes, bet ar aksesuāriem nepārspīlē. Izvēlies tikai mazus un nepiespiestus auskarus un kādu rokassprādzi vai kaklarotu. (kleita no Zara)

Jess Lace Neck Dress

Ja vēlies mazajai klasiskajai vakarkleitai piešķirt nedaudz sievišķīguma un seksīguma, tad šī kleita ir piemērota tieši tev. Kaut arī kleitas piegriezums ir taisns, kleita ir apspīlēta un tā lieliski izcels tavu augumu. Dekoltē šai kleitai nav parasts, tas ir ar mežģīņu rakstu, kas, starpcitu, šobrīd ir ļoti aktuāls. Kleita lieliski izskatīsies ar augstpapēžu kurpēm un mazu, melnu clutch somiņu. (kleita no Oasis)

Draped asymmetric dress

Ja vēlies kļūt par pasākuma galveno modes dāmu, tad tev noteikti ir jāizvēlas šī kleita. Tā ir ļoti sievišķīga un eleganta. Man ļoti patīk kleitas vienkāršais piegriezums, bet tajā pašā laikā kakla daļā izšūtās pērlītes ir ļoti elegantas un skaistas. Un ir padomāts tieši par to, lai tev nebūtu jāizvēlas kaklarota, jo tā jau ir. Lieliski izskatīsies kopā ar rokassprādzi vai auskariem, kas arī ir sudraba un tie lieliski piestāvēs pie dekoltē zonas rotājuma. (kleita no Mango)

 

 

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: