Valentino : Forever 21.

Jau kādu laiciņu atpakaļ rakstīju par tieši tādām pašām kurpēm no slavenā dizainera Valentino un kurpju iepirkšanās portāla Shoedazzle. Šīs kurpes bija gandrīz identiskas, bet protams, ka izskatā varbūt nekādas atšķirības nav, bet to kvalitātē gan. Tieši tādēļ, es centīšos tevi iepazīstināt arvien vairāk ar slavenu dizaineru kolekciju ražojumiem un pavisam vienkāršiem ražojumiem par pieņemamām cenām, kas ir pieejami ikkatram no mums. Tieši tādēļ šodien – laiviņas no Valentino jaunākās kolekciju un veikala Forever 21!

http://cdn-i3.farfetch.com/10/22/13/39/10221339_1147510_1000.jpg

Kurpēm piemīt ļoti daudz īpašību, kādēļ tās ir aktuāls. To izceļ ne tikai spaiki/kniedes, kas kļuvuši īpaši populāri tieši vasaras sezonā, kad tie sastopami uz apģērbiem, aksesuāriem un nu jau arī uz apaviem, bet arī spīdīgais kurpju pārklājums. Savienojot šos abus elementus, iegūst tādu interesantu iznākumu – kniedes, kas ir ļoti mūsdienīgs elements un spīdīgais pārklājums, kas liek nedaudz atskatīties pagātnē un atcerēties piecdesmitos un sešdesmitos gadus.(kurpes no Valentino)

Aplūkojot šīs abas kurpes, iespējams, ka vizuāli nekādas izmaiņas nav redzamas. Tieši tādēļ, ja tu dzenies pakaļ dizaineru veidotām kolekcijām un tev ir svarīgi, lai viss izskatītos kā no slavena dizainera kolekcijas, šīs kurpes ir ideāli piemērotas tev. Ļoti svarīgi ir tas, lai tavas kurpes visas dienas laikā justos ļoti komfortabli un ērti, tieši tādēļ šīs ir laiviņas bez papēža. Šīs kurpes varēsi kombinēt gan ar melnas krāsas apģērbiem, gan bēšas un pat vari izvēlēties kādu košu, piemēram, koši rozā toni, lai atsvaidzinātu kopējo tēlu. (kurpes no Forever 21)

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: