Tendence: Masīvas kaklarotas.

Izvēloties apģērbu pievērs uzmanību katrai pat, iespējams, nenozīmīgai detaļai. Vai tā būtu eleganta kleita vai pavisam otrādi – ikdienišķas bikses, vienmēr centies izvēlēties aksesuārus, kas skaisti izskatīsies kopā ar apģērbu. Šosezon ļoti aktuālas ir kļuvušas masīvas kaklarotas. Tās pievērš uzmanību kakla un dekoltē zonai un līdz ar to izceļ arī sievišķību. Masīvas kaklarotas piestāv pie jebkā, tādēļ varbūt ir vērts palikt šeit un tevi iepazīstināt ar tām?

Pictures2Masīvas kaklarotas savu uznācienu piedzīvoja pavisam nesen – sākoties pavasara sezonai. Tad jebkura sieviete pie savas viselegantākās kleitas varēja izvēlēties kaklarotu, kas izceltu viņas dekoltē zonu un piešķirtu nedaudz pašpārliecinātības. Vienalga kādā krāsā ir tava kaklarota, tu to vari izvēlēties vilkt klāt pat, pēc tavām domām, pie kleitas vai cita apģērba gabala, kas nav tādā tonī. Tādā gadījumā tu galīgi nenošausi garām, tieši otrādi – kaklarota būs kā interesants akcents visam tavam kopējam tēlam, tāpēc – uzdrīksties!

Geo Stone And Chain Statement Necklace

Šī kaklarota lieliski izskatīsies pie tavas mazās melnās vakarkleitas. Lieliska izvēle dodoties uz kādu saviesīgu pasākumu, piemēram – teātri. Izvēlies kleitu, kas atsegs nedaudz tavu dekoltē zonu, un ļaus šai kaklarotai lieliski izskatīties uz tavas mirdzošās ādas. (kaklarota no Oasis)

TOUCH - Crystals and pearly beads necklace

Šī kaklarota lieliski piestāvēs pie jebkura tava apģērba un jebkurā dzīves situācijā. Lielisks risinājums ir dodoties uz darbu – apakšā izvēloties baltas krāsas topu un virsū košas krāsas žaketi. Kaklarota saskanēs kopā ne tikai ar zelta un baltajiem toņiem, bet arī ar pašiem košākajiem un sulīgākajiem. (kaklarota no Mango)

Image 1 of JEWELLED FLOWERS NECKLACE from Zara

Bet ja vēlies savam kopējam tēlam piešķirt nedaudz krāsu un dzīvības, šī kaklarota ir domāta tieši tev. Lieliski izskatīsies kopā ar koši oranžiem džinsiem vai tirkīza zilu kleitu. Klāt kombinēt vari arī košas krāsas somiņu. (kaklarota no Zara)

 

 

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: