Stella McCartney: Resort 2014 kolekcija.

Resort jeb Cruise kolekcija ir kolekcija, kas parasti ir pa starpu pavasara/vasaras un rudens/ziemas kolekcijai. Tā kā modes pasaulē dominē tikai divas šī sezonas, tad dizaineri ir izdomājuši tādu kā atpūtas kolekciju, ko angļu valodā dēvē arī par Resort vai Cruise kolekciju. Šādu starpsezonu kolekciju ir ieviesuši tādi dizaineri, kā Marc Jacobs, Ralph Lauren, Chanel, Dior, kā arī Burberry, Prada un citi. Bet šodien gribēju tev sniegt mazu ieskatu vienā no manām mīļākajām kolekcijām, proti tā ir Stellas Makartnijas!

Pictures3

Kaut arī šī kolekcija iznāca jau jūnija beigās, jau pirmo reizi, kad to ieraudzīju, man tā ļoti iepatikās. Kopumā vērtējot šo kolekciju man šķiet, ka tā ir ļoti meitenīga, sievišķīga un piestāv jebkurai meitenei un sievietei. Man patīk arī tas, ka šajā kolekcijā Stella Makartnija ir izvēlējusies miksēt interesantus rakstus un faktūras. Tas lieliski atspoguļojas šajā kolekcijā. Protams, jāatzīmē arī gaišie pasteļtoņi, kas, tuvojoties rudenim, jāievieš katras sievietes garderobē, lai nenomāktu sevi ar drūmajiem toņiem.

Pictures4

Aktrise Kerija Vašingtone ir liela Stellas Makartnijas kolekciju cienītāja, tieši tādēļ pavisam nesen, dodoties uz kādu pasākumu, viņa izvēlējās šo interesanto kleitu, kuru rotā visnotaļ sievišķīgi elementi – lūpukrāsas, lūpiņas un sirsniņas. Manuprāt, ļoti interesanta un oriģināla ideja un šī kleita Kerijai lieliski piestāv!

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: