Tendence: Mežģīnes.

Lai arī aukstajā un drēgnajā rudens sezonā tu izskatītos tikpat labi, kā vienmēr, piešķir savam izskatam nedaudz sievišķīguma un to tu lieliski vari panākt ar mežģīnēm. Mežģīnes ir klasiska un nekad nemirstoša vērtība, jo tās ikvienai sievietei lieliski piestāv un turklāt tās ir ļoti viegli kombinēt. Rudens sezonā mežģīnes kombinē gan ar sievišķīgām zīda blūzēm, gan  ikdienas topiem, kā arī sievišķīgām kleitām. Tagad pat mežģīnes ir sastopamas aksesuāros un apavos.

Pictures6

Mežģīnes tu vari atļauties vilkt jebkurā gadalaikā, neskatoties uz to, vai ārā ir ziema vai vasara. Tās lieliski izskatās jebkurai sievietei, jo tās izceļ viņas sievišķīgu un gaumes izjūtu. Arī šobrīd uz sarkanajiem paklājiem un svinīgiem pasākumiem arvien vairāk slavenību izvēlas mežģīņu rotātus tērpus, sekojot pēdējām modes tendencēm. Tādēļ varbūt arī tev ir laiks ko tādu izmēģināt?

Long sleeve lace dress

Dodoties teātri šī melnā mežģīņu kleita būs lieliska izvēle. Tai ir garas rokas, kas pasargās tevi no aukstā laika un arī kleitas garums ir tieši tā kā vajag – ne par garu un ne par īsu. Kleitai klāt lieliski izskatīsies melnas augstpapēžu kurpes un clutch somiņa. Neaizmirsti arī par aksesuāriem! (kleita no Mango)

Lace Pencil Skirt

Lai arī ikdienā dodoties uz darbu tu izskatītos uz visiem 100, tad šie svārki ir nepieciešami tieši tev. Pavisam viegli kombinējami ar blūzēm un žaketēm. Klāt vari izvēlēties gan laiviņas, gan kurpes uz augstāka papēža. Vari izvēlēties pieskaņot arī kādu košu akcentu. (svārki no Oasis)

Image 5 of SWEATER WITH LACE SHOULDERS from Zara

Lai savu ikdienu padarītu nedaudz interesantāku un atsvaidzinošāku izvēlies šo pavisam vienkāršo džemperīti ar mežģīņu plecu dekoriem. Manuprāt, lielisks risinājums dienai, kad vēlēsies justies pavisam komfortabli un ērti. Laba izvēle klāt būs džinsi un bezpapēžu apavi. (džemperis no Zara)

 

 

 

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: