Stila ikona: Kortnija Kardašjana.

Kardašjanu māsas – Kima, Kortnija un Kloja, manuprāt, ir radījušas trīs pavisam atšķirīgus, bet tajā pašā laikā modernus, mūsdienīgus un elegantus stilus. Ja man nāktos izvēlēties, ar kuru māsu stils un gaume man sakrīt visvairāk, man būtu jāatbild, ka ar Kortniju. Kortnijas stilu var raksturot dažnedažādi – ikdienišķs, bet tajā pašā laikā ar nelielu mūsdienīgumu un odziņu, bet tas tajā pašā laikā arī var būt ļoti moderns ar citu stilu elementu kombinācijām.

Pictures7Kortnija, tāpat kā viņas māsas Kima un Kloja, ir ieviesušas modes pasaulē kaut ko jaunu. Es nerunāju tikai par modi un stilu, bet arī par to, ka viņas pašas ir laidušas klajā savu apģērbu līniju. Pēc manām domām, lai to darītu, modes un stila lauciņā ir jāpievērš uzmanība ar kaut ko unikālu un vēl neredzētu. Kortnija to ir izdarījusi, jo viņa nebaidās miksēt, kombinēt un jaukt dažādus stilus, lai izskatītos patiešām lieliski!

Kortnijas 3 raksturīgākie stila elementi:

  • Dzīvnieku raksti

Pictures7Varētu pat teikt, ka dzīvnieku raksti ir kļuvuši ne tikai par vienu no Kortnijas raksturīgākajiem stila elementiem, bet arī par savā veidā atkarību. Viņai ļoti patīk gan zirgu, gan čūskādas, gan leoparda raksts. Kortnija vienmēr cenšas, lai šie raksti ne tikai izskatītos moderni, bet viņa arī nebaidās tos kombinēt ar klasiskām vērtībām – melnām augstpapēžu kurpēm.

  • Kostīmi

Pictures7Kortnija ir liela bikškostīmu un arī šortu kostīmu fane. Tos izvēloties viņa cenšas, lai gan augšdaļa, gan apakšdaļa būtu vienā rakstā vai krāsā. Bikškostīmi ir ļoti lietišķi un, manuprāt, pirmajā attēlā Kortnija izskatās ļoti labi, bikškostīms ļoti slaidina viņas figūru. Bet, runājot par šortu kostīmiem, manuprāt, tie ir ļoti interesanti un moderni. Tos var kombinēt ar dažādiem aksesuāriem un beigās izveidot ļoti interesantu koptēlu!

  • Zeķubikses

Pictures8

Interesantas un modernas zeķubikses – varētu pat teikt, ka tas ir viens no Kortnijas stila nezūdošiem elementiem. Viņa vienmēr cenšas izvēlēties modernas, interesantas zeķubikses, kas kopējam tēlam liks izskatīties jautram un patiešām interesantam un rotaļīgam. Tā vietā lai izvēlētos klasiskas melnas zeķubikses, Kortnija izvēlas zeķubikses ar punktotu rakstu, zigzagrakstu un alfabēta burtiem.

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: