DVF: apbalvošanas ceremonija.

Pasaules slavenā dizainere Diāna Von Furstenberga (Diane von Furstenberg) pirms dažām dienām Ņujorkā bija saaicinājusi daudz sabiedrībā zināmu sieviešu, lai notiktu DVF apbalvošanas ceremonija, kurā viņa godināja gan slavenas dziedātājas, aktrises un mākslinieces. Jāpiemin tas, ka šajā pasākumā, kā jebkurā citā, bija ļoti daudz skaisti tērptu sieviešu un tieši tādēļ šodien iepazīstināšu tevi ar manām trim iecienītākajām tērpu izvēlēm šim pasākumam!

alicia-keys-2014-dvf-awards-dvf-jumpsuitVislabāk man patika dziedātājas Alīšas Kīzas izvēle. Man ļoti, ļoti patīk tas, ka viņa neizvēlējās tik ļoti paredzamo kleitu, bet gan bikškostīmu, kas, starpcitu, tieši tagad ir ļoti aktuāls. Arī krāsas ziņā Alīša ir trāpījusi desmitniekā, jo šī ir ļoti moderna, sievišķīga krāsa, kas lieliski piestāv dziedātājai un izceļ viņas formas un augumu. Lielisks akcents ir koraļļu krāsas lūpukrāsa, kas ļoti labi kontrastē ar zilo bikškostīmu.

chanel-iman-2014-dvf-awards-dvf-dressArī modeles Šaneles Aimanas izvēle man ļoti patika. Tā kā viņa ir modele, tad saglabāt apskaužamu figūru un jebkurā dzīves situācijā izskatīties lieliski ir viņas pienākums. Šī baltā mini kleita pasvītro visas Šaneles figūras skaistumus un apaļumus. Viņas matu sakārtojums ir izvēlēts ļoti pareizi – lai parādītu viņas melnos un viļņainos matus, kas, manuprāt, tieši tagad Holivudā ir ļoti reti sastopams.

sjp-2014-dvf-awards-fall-2014-dressSāra Džesika Pārkere zina, ko nozīme vienmēr izskatīties lieliski. Tāpat kā viņas atveidotā Kerija Bredšova seriālā Sekss un lielpilsēta, arī viņai patīk kleitas, kurpes un citas sievišķīgas lietas. Iespējams, ka šī kleita nav īsa, pieguloša, bet tomēr Sāra to māk iznest, lai tā izskatītos sievišķīgi un pievilcīgi. Viņai, manuprāt, tas ir izdevies. Un turklāt viņai tuvojas 50.dzimšanas diena un jebkura divdesmitgadniece varētu apskaust tādu figūru!

 

 

Madara

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: