Garneļu salāti ar mandelēm.

Pavisam nesen atklāju ļoti garšīgu un interesantu salātu recepti, kas neapšaubāmi patiks arī tev. Un tie ir – garneļu salāti ar mandelēm. Jā, iespējams, ka tev tādi negaršos, jo zinu daudz cilvēku, kas uz jūras produktiem ir uz jūs, bet, manuprāt, šī recepte ir ļoti svaiga, pavasarīga un viegla un kaut arī garneles tev iepriekš negaršoja, varbūt tagad tev tās iegaršosies!

484610280_3XqL5-M

Šie salāti, kā lielākā daļa pārējo salātu, ir ļoti viegli pagatavojami. Viss, kas tev būs nepieciešams ir 5 minūtes laika, lai šos salātus varētu baudīt ne tikai mājās, bet arī darbā, vai arī pasniegt viesiem. Būtībā šo salātu galvenā sastāvdaļa ir garneles, kas ir ļoti diētisks un viegls jūras produkts. Garneļu sastāvā 15% ir olbaltumvielas un tikai 1% tauku. Bet, runājot par mandelēm, tās ir lielisks veselīgo tauku avots, arī tās ir nepieciešamas tavam organismam. Tāpat mandeles ne tikai apgādās tavu organismu ar vitamīniem un minerālvielām, bet nodrošinās arī nepieciešamo enerģijas devu!

Lai pagatavotu garneļu salātus ar mandelēm tev vajadzēs:

  • lapu salātu maisījumu
  • 2 svaigus gurķus
  • 1 burkānu
  • 50 gramu garneļu
  • ceptas mandeļu skaidiņas
  • majonēzi
  • sojas mērci

Pagatavošana:

Nomizo burkānu un sagriez to ripiņās. Arī gurķi sagriez ripiņās. Ņem garneles, kas jau ir attīrītas un liec traukā pie sagrieztā gurķa un burkāniem. Uz pannas liec apcepties mandeļu skaidiņas, līdz tās iegūst zeltainu krāsu. Blakus trauciņā sajauc majonēzi kopā ar sojas mērci, lai izveidojas viendabīga masa. Tikai nepārspīlē ar majonēzi, jo tai ir ļoti stipra garša. Mandeļu skaidiņas ieber traukā un pa virsu uzlej mērci.

 

 

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: