Stila ikona: Eva Longorija.

Eva Longorija ir kļuvusi par vienu no visu laiku labākajām un talantīgākajām aktrisēm. Viņa ir piedalījusies neskaitāmās filmām un seriālos, tai skaitā Bīstamajās mājsaimniecēs (Desperate Housewives), kas ir kļuvis par manu visu laiku mīļāko seriālu. Eva ir atvērusi arī savu resorānu ar nosaukumu Beso, izlaidusi savu pavārgrāmatu un sasniegusi vēl daudz ko citu. Neskatoties uz savu aizņemtību Eva ne tikai uz sarkanā paklāja, bet arī ikdienā spēj izskatīties satriecoši. Un tādēļ šodien par stila ikonu esmu izvēlējusies Evu Longoriju.

Desktop16Nav šaubu, ka gan kā Evas karjera ir augusi, arī viņa ir izaugusi par modes un stila ikonu. No paša sākuma Eva bija ļoti piezemēta un klasiska, viņa nevēlējās, lai viņas stils būtu pārāk izaicinošs, jo pavisam nesen viņa uzsāka savas aktrises gaitas. Tomēr ejot gadiem, Eva ir kļuvusi par ļoti sievišķīgu un pašpārliecinātu sievieti, kurai piestāv it viss. Dodoties uz saviesīgiem pasākumiem un uz sarkano paklāju Eva izvēlas ļoti seksīgas un izaicinošas kleitas. Savukārt ikdienā Eva dod priekšroku biksēm un topiem, bet lielākajā daļā gadījumu neatsakās no savām augstapapēžu kurpēm.

Evas Longorijas stila 3 raksturīgākie elementi:

  • Krāsainas bikses

Desktop6Eva var lepoties ar savu augumu un tieši tādēļ viņa arī eksperimentē ar to, kas viņai labi izskatās. Tieši pavasaris ir tā sezona, kad krāsainas bikses ir ļoti aktuālas. Kaut arī Eva visos šajos trīs gadījumos izskatāš ļoti ikdienišķi, manuprāt, atsevišķi elementi piešķir nedaudz lietišķu stilu, piemēram, baltā blūze un žakete. Un lai vēl savas kājas padarītu garākas Eva izvēlas augstpapēžu kurpes!

  • Sievišķīgas un izaicinošas kleitas

Desktop7Nav noslēpums, ka Eva ir liela koķetētāja. Un tieši ar savu apģērbu viņa vienmēr ir centusies izcelties un tādēļ uz pasākumiem viņa izvēlas ļoti koķetas kleitas. Vai ta būtu atkailināta mugura vai liels šķēlums, Eva nebaidās riksēt, jo viņa par sevi ir ļto pašpārliecināta. Un kādēļ gan neuzdrīkstēties, ja tev ir tik lielisks un apskaužams augums?

  • Superaugsti papēži

Desktop8Diemžēl Eva ir tikai 157 centimentrus gara un tas ir neliels mīnuss. Bet neskatoties uz to, Eva vienmēr izvēlas ļoti augstus papēžus, kas ļaus viņai pacelties nedaudz vairāk centimetru virs zemes. Longorijas kurpes vienmēr ir augstas kvalitātes un tām nepavisam viņa nežēlo naudu.

 

 

Madara

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: