Tropisko augļu smūtijs – lieliska izvēle brokastīm!

Nav noslēpums, ka dzīvot zaļi un veselīgi, it īpaši tagad ir kļuvis ļoti mūsdienīgi un arvien vairāk cilvēku to izvēlas darīt. Par ļoti aktuālu veselīga dzīvesveida tendenci ir kļuvuši smūtiji – svaigi sablenderētu augļu kokteiļi. Tie ir lieliska izvēle vasaras sezonai, kad veikalu plaukti un arī jau dārzi ir pārpildīti ar vasaras augļiem un ogām. Tāpēc šodien iepazīstināšu tevi ar vienu ļoti interesantu un garšas ziņā pārbagātu smūtija recepti, kas būs lieliska izvēle brokastīm!

tumblr_n80c3lj5gH1ro9rq7o3_1280Visi tropiskie augļi – ananasi, kokosrieksti, mango, kivi un citi ir ļoti saldi garšas ziņā, līdz ar to tos īpaši daudz nevar ēst, jo tādā veidā tu uzņemsi papildus kalorijas. Bet brokastis ir tā ēdienreize, kad tu to vari atļauties, jo viss ēdiens pārstrādājas. Manuprāt, šis brokastu smūtijs būs lieliska enerģijas deva visai dienai un turklāt tas ir ne tikai veselīgs un garšīgs, bet arī vitamīniem pārbagāts!

Lai pagatavotu tropiski augļu smūtiju tev vajadzēs:

  •  1 glāzi zemeņu
  • 1 banānu
  • 1/3 glāzes kokosrieksta
  • 1 glāzi kokosriekstu piena
  • 1 glāzi mango
  • 1/2 glāzi ananasa sulas
  • 1 kivi
  • 2 saujas auzu pārslu

Pagatavošana:

Ņem talkā rokas blenderi vai arī kokteiļu jaucamo un ievieto visus augļus jau sagrieztus tur iekšā. Pievieno arī nedaudz auzu pārslu, lai veidotos nedaudz tekstūras un smūtijs nebūtu vienas konsistences. Kad viss ir sablenderēts, tad smūtiju lej glāzē un pasniedz aukstu. Vari arī izdekorēt glāzi ar augļu palīdzību!

 

 

 

Madara

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: