Stila ikona: Kloja Kardašjana.

Kortnija Kardašjana, Kima Kardašjana un tagad – Kloja Kardašjana. Katra no Kardašjanu māsām ir radījusi savu unikālo stilu, kas raksturo katru no viņām. Kima vairāk akcentē savu sievišķību un savus slavenos apaļumus, bet Kortnija vairāk izvēlas kaut ko ērtu un komfortablu, bet tajā pašā laikā arī modernu. Bet šodien izdomāju tevi iepazīstināt ar jaunāko no trijām Kardašjanu māsām Kloju, kura pavisam nesen – jūlijā nosvinēja savu trīsdesmito dzimšanas dienu.

Desktop28Klojas stilu varētu raksturot kā varavīksni – viņa ļoti daudz eksperimentē, ļoti daudz izmēģina ko jaunu. Kloja lieliski pārzin savu augumu, tādēļ viņa arī zin, kas viņai izskatās labi un kas nē. Dodoties uz saviesīgiem pasākumiem Kloja dod priekšroku sievišķīgām kleitām un augstpapēžu kurpēm, bet ikdienā izvēlas arī džinsu, saulesbrilles un ikdienišķus topus. Kā pati Kloja ir atzinusi – viņa nevarētu iedomāties savu dzīvi bez augstpapēžu kurpēm, viņai tās liekas ērtas un pat dodoties uz dzemdību namu viņa visticamāk arī izvēlēsies augstpapēžu kurpes.

Klojas Kardašjanas stila 3 raksturīgākie elementi:

Desktop26Kloja ir kā apsēsta ar Hermes Birkin rokas somām. Viņai tās ir dažādos toņos – sākot ar dzelteno un violeto un beidzot ar melno un sarkano. Hermes Birkin soma ir lielisks ieguldījums jebkuras sievietes garderobē, jo ši soma ir ne tikai moderna un visur der klāt, bet arī mūžīga, jo darināta no īstās ādas.

  • Apspīlētas kleitas

Desktop27Nav šaubu, ka Kloja lepojas ar savu augumu un to kā viņa izskatās, kā arī viņa to necenšas slēpt. Kloja ir iecienījusi apspīlētas kleitas, kas lieliski izceļ viņas apaļumus. Pie apspīlētajām kleitām Kloja labprāt izvēlas arī augstpapēžu kurpes un kādu skaistu somiņu.

  • Leoparda raksts

Desktop25Kloja ļoti mīl dzīvniekus, viņa pat ir piedalījusies dažādās akcijās, kas aizliedz dzīvnieku ādas izmantošanu kažokādas izstrādājumiem. Viņa pat ir atzinusi, ka viņai ļoti patīk leopards, tādēļ arī leoparda raksts viņai ir ļoti mīļš.

 

 

Madara

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: