Pildīti šampinjoni ar sieru.

Vasara un karstais laiks vēl turpinās un tas ir lielisks laiks, lai savā dārzā vai mājās uzrīkotu kādu ballīti kopā ar draugiem vai ģimeni. Man vienmēr ir patikušas dārza ballītes, kad var satikties ar sen neredzētajiem draugiem un ģimenes locekļiem, lai lieliski pavadītu laiku viņu kompānijā. Protams, ka jebkurš tāda veida pasākums nav iedomājams bez laba, garšīga, kā arī veselīga ēdiena. Tieši tādēļ šodien tev pastāstīšu par vienu ļoti vieglu un ātri pagatavojamu uzkodu, ko tu varēsi pasniegt saviem draugiem un ģimenei!

blue-cheese-and-red-pesto-stuffed-mushrooms2Iespējams, ka jau iepriekš būsi dzirdējusi par pildītiem šampinjoniem ar sieru. Šī recepte tev neaizņems vairāk kā 10-15 minūtes. Varbūt tu to ieprieks nezināji, bet šampinjoni ir vērtīgs vara un fosfāta avots, kas sniedz labumu skeletam un kauliem. Šampinjons satur arī maz kaloriju, līdz ar to tu jutīsi arī sāta sajūtu. Manuprāt, šī ir viena no tām receptēm, kurā tu vari ļaut vaļu fantāzijai, jo šampinjonos iekšā tu vari pildīt visu veidu un šķirņu sierus. Es pat esmu mēģinājusi pildīt iekšā siera salātus. Sanāca patiešām garšīgi!

Lai pagatavotu pildītus šampinjonus ar sieru tev vajadzēs:

  • 10 vidēji lielus šampinjonus
  • dažāda veida sieru pildījumam

Pagatavošana:

Ņem šampinjonus un izgriez tiem kātiņus. Pirms gatavošanas centies šampinjonus nemazgāt, jo mazgājot tie zaudē daudz savu labo īpašību un vairs nesaglabā savu garšu. Kad kātiņi ir izgriezti, tad pildi iekšā sieru. Pildījumam vari izvēlēties gan cietos sierus – parmas sieru, kā arī mocarellas sieru. Lai piešķirtu nedaudz interesantāku garšu vari izmantot arī kādu puvušo sieru, kā arī kausēto sieru vai kā jau iepriekš minēju siera salātus. Tad liec šampinjonus ar pildījumu cepeškrāsnī un cep kādas 10 minūtes, līdz siers ir izkusis un šampinjons ir ieguvis zeltaini brūnu iedegumu.

 

 

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: