Victoria’s Secret: atsvaidzinošie ķermeņa spreji un losjoni.

Ja man būtu jārunā par kādu konkrētu zīmolu, kas man ļoti patīk, tad es varētu nosaukt Victoria’s Secret. Victoria’s Secret ir pazīstams ne tikai ar ikgadējo modes šovu un slavenajām modelēm, bet arī ar ļoti kvalitatīviem skaistumkopšanas produktiem un kosmētiku. Victoria’s Secret produktus es lietoju jau kādu laiciņu un man tie ir ļoti iepatikušies. Tie pavisam atšķiras no visiem citu zīmolu produktiem ar savu kvalitāti un patīkamajiem aromātiem. Es personīgi ļoti esmu iecienījusi Victoria’s Secret sprejus un losjonus, tāpēc šodien tevi ar tiem iepazīstināšu!

Desktop29Victoria’s Secret spreji ir ideāli piemēroti karstajai vasaras sezonai, tie lieliski atsvaidzina un sniedz ļoti patīkamu un ilgnoturīgu aromātu. Pārsvarā spreji ir no dabīgām sastāvdaļām veidoti – no tropiskajiem augļiem, kā arī dažādiem augiem, kam ir patīkams aromāts. Bet losjons ir lieliska alternatīva pēc vannas vai pēc dušas krēma vietā. Tas ļoti ātri iesūcas ķermeņa ādā, mitrina to un piešķir tai patīkamu aromātu. Victoria’s Secret piedāvā neskaitāmi daudz aromātu kombināciju sākot no zemenēm un šampanieša un beidzot ar mango nektāru un hibisku.

Ja atrodies ārzemēs, tad droši Victoria’s Secret produktus vari iegādāties tur, kā arī tepat Latvijā – Rīgas lidostā. Victoria’s Secret mājaslapā atradīsi plašāku losjonu un spreju klāstu, bet ja esi pieradusi iepirkties internetā, tad starstyle.lv arī vari iegādāties produktus no Victoria’s Secret.

Madara

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: